Gry

Kolorowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech G733 może sprawić, że Twoje biurko będzie mniej szare

We wrześniu Logitech dostarczy kolorową kolekcję akcesoriów do gier, składającą się z kilku wcześniej istniejących produktów z kilkoma świeżymi odcieniami i jednego zupełnie nowego produktu: zestawu słuchawkowego dla graczy G733 Lightspeed za 129 USD. Z wyjątkiem bezprzewodowej klawiatury mechanicznej G915 TKL za 229 USD, która jest teraz oferowana w kolorze białym zamiast tylko czarnego, inne akcesoria – mysz przewodowa G203 Lightsync za 39 USD, mysz bezprzewodowa G305 Lightspeed za 59 USD i zestaw słuchawkowy G733 – będą dostępne w czterech kolorach : niebieski, liliowo-fioletowy, biały i czarny.

Ponieważ większość z tych produktów jest już dostępna od jakiegoś czasu, skupię się na zestawie słuchawkowym G733. To lekki, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, który nie traktuje siebie zbyt poważnie. Imponująco, ma większość tych samych funkcji, co zestaw słuchawkowy Logitech Pro X Lightspeed za 199,99 USD.

Logitech G305 Lightspeed

Rzut oka na kolorystykę zastosowaną w myszy bezprzewodowej G305 Lightspeed.
Logitech

G733 ładuje się przez USB-C; Logitech zapewnia do 29 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu. W pudełku znajduje się odbiornik USB Lightspeed 2,4 GHz (zanurzony w tym samym kolorze co zestaw słuchawkowy), który zapewnia zgodność zestawu słuchawkowego z komputerami PC i PS4. G733 obsługuje również wirtualny dźwięk przestrzenny DTS X 2.0 i ma konfigurowalne ustawienia mikrofonu z oznaczeniem Blue w oprogramowaniu G Hub firmy Logitech. Więc uderza w wiele głównych bitów w niższej cenie.

Chociaż ten zestaw słuchawkowy wymaga pewnych kompromisów, aby osiągnąć niższą cenę niż Pro X Lightspeed, są to kompromisy, z którymi zdecydowanie mogę żyć. Jest lżejszy i waży 278 gramów, głównie dzięki całkowicie plastikowej konstrukcji, i jest wygodny do całodziennego użytkowania dzięki oddychającym nausznikom i podtrzymującemu pałąkowi na głowę, które można prać w pralce. Kolorową opaskę można odwrócić, aby uzyskać inny wygląd, lub wymienić na nowy kolor zakupiony za pośrednictwem firmy Logitech za 9,99 USD za sztukę.

Pomimo nieco mniejszych przetworników (40 mm w porównaniu z 50 mm w Pro X), jakość dźwięku G733 nie wydała mi się zauważalnie gorsza, chociaż izolacja szumów nie jest tak dobra. Bas też nie jest tak mocny, ale ma zrównoważony, mocny dźwięk, który mnie nie męczy.

Logitech G733 Lightspeed

Możesz kupić te urocze osłony mikrofonów w witrynie Logitech. Każde opakowanie zawiera również okładki w kształcie ust, gwiazdy, serca i wąsów.
Logitech

Zwykle denerwują mnie diody LED i dziwny wygląd akcesoriów do gier. Mówię, że im prostsze, tym lepsze. Ale jestem zachwycony, jak dziwaczny jest ten zestaw słuchawkowy. Przetestowałem liliowo-fioletową mysz G733 i kolorystyka sprawia, że ​​wyróżnia się na tle prawie wszystkiego innego na moim biurku – oprócz uderzającej niebieskiej myszy G203, która była z nim dostarczona. Zestaw słuchawkowy ma pionowy pasek diod LED z przodu każdego nausznika i możesz dostosować kolor i efekt oświetlenia w oprogramowaniu G Hub lub po prostu go wyłączyć, jeśli jest to dla Ciebie zbyt dodatkowe.

Jeśli chcesz urozmaicić swoje biurko do gier i znaleźć sprzęt, który bardziej pasuje do Twojego stylu, akcesoria Logitech wydają się być dobrym sposobem na to. Jestem oczarowany zestawem słuchawkowym, ale jeśli chodzi o myszy, wstrzymuję oddech i mam nadzieję na liliowo-fioletową G502 Lightspeed, moją ulubioną bezprzewodową mysz do gier.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook