FotoNowościTelefony

Kolorowy M1 iMac, Mini LED iPad Pro i odświeżony Apple TV 4K są już dostępne w przedsprzedaży

Kolorowe, nowe komputery iMac z M1, odświeżone iPady Pro i zaktualizowany Apple TV 4K (z nie strasznie wyglądającym pilotem) są teraz dostępne do zamówienia w przedsprzedaży ze strony Apple.

Firma twierdzi, że nowe produkty będą dostarczane od 21 maja – przynajmniej w przypadku pierwszej fali zamówień, chociaż termin ten z pewnością się zmniejszy, gdy zapasy zostaną wyprzedane.

Klienci zainteresowani zakupem nowego iMaca powinni wziąć pod uwagę, że w sklepach będą dostępne tylko niektóre schematy kolorystyczne: modele zielone, różowe, niebieskie i srebrne będą sprzedawane osobiście w lokalizacjach Apple Store, ale pełne spektrum siedmiu kolorów będzie oferowana tylko za pośrednictwem strony internetowej Apple, przynajmniej na razie.

Apple M1 iMac

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iMac firmy Apple ma całkowicie odnowioną konstrukcję i wykorzystuje zastrzeżony procesor M1 firmy Apple.

Nowy iPad Pro jest również wyposażony w nowy procesor M1 firmy Apple (taki sam jak iMac i zaktualizowane MacBooki z ostatniej jesieni), a także ulepszony ultraszerokokątny aparat zapewniający lepsze rozmowy wideo. Ponadto większy model o przekątnej 12,9 cala będzie wyposażony w nowy wyświetlacz Mini LED, który obiecuje znacznie jaśniejszy i dokładniejszy ekran – kosztem wzrostu ceny o 100 USD w porównaniu z modelem z 2020 r.

iPad Pro (2021, 11-calowy, M1, Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy 11-calowy iPad Pro firmy Apple ma procesor M1, Thunderbolt 4 i opcję dodania 5G i więcej pamięci RAM. Zaczyna się od 799 USD za wersję Wi-Fi 128 GB, od tego momentu. Model komórkowy zaczyna się od 999 USD.

iPad Pro (2021, 12,9 cala, M1, Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy 12,9-calowy iPad Pro firmy Apple jest wyposażony w procesor M1, a także w nowy ekran Liquid Retina XDR Mini LED. W tym roku kosztuje o 100 USD więcej za podstawową konfigurację, zaczynając od 1099 USD za tablet z obsługą Wi-Fi 128 GB. Zaczyna się od 1299 USD, jeśli zdecydujesz się na usługę komórkową.

Na szczególną uwagę zasługuje: oprócz zamówień przedpremierowych na zaktualizowany Apple TV 4K, otwarto również przedsprzedaż na samodzielny pilot Siri Remote za 59 USD dla obecnych właścicieli Apple TV HD i Apple TV 4K (pierwszej generacji), którzy chcą zastąpić niesławną pierwszą generację. Siri Remote z (miejmy nadzieję) lepszym nowym projektem.

Apple TV 4K (2021)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Apple TV 4K Apple ma szybszy procesor A12 i całkowicie przeprojektowany pilot.

Oprócz zamówień przedpremierowych na nowe produkty Apple, zarówno do klientów, jak i do sklepów Apple powinna trafić pierwsza fala zeszłotygodniowych AirTag oraz fioletowych urządzeń iPhone 12 i 12 mini.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook