Gry

Koncert Roblox Lil Nas X był obecny 33 miliony razy

Lil Nas X wystąpił przed milionową publicznością przez dwa dni i cztery koncerty w ten weekend, grając w scenerii, która dosłownie uczyniła go większym niż życie: hitowa gra dla dzieci Roblox. Pokazy zgromadziły łącznie 33 miliony wyświetleń podczas występów, które rozpoczęły się w sobotę po południu i zakończyły niespodziewanym bisem w niedzielę, Roblox powiedział The Verge. W identycznych programach wystąpiło uchwycone w ruchu wcielenie Lil Nas X, stylizowane na świat, który zmieniał się, dopasowując się do każdej z czterech wykonywanych przez niego piosenek.

To ogromna liczba Roblox, i to umieszcza zdolność gry do zorganizowania tam koncertu Fortnite. W kwietniu, Fortnite gościł podobnie imponujący występ Travisa Scotta, który przyciągnął 45,8 milionów widzów w pięciu programach. Program Scotta miał 27,7 miliona unikalnych uczestników; Roblox nie ogłosił wyjątkowej liczby widzów.

Jest więcej Roblox. Firma postrzega wirtualne koncerty jako nowy sposób, aby dać swoim graczom szansę spędzania czasu i aby gra pozostała aktualna, gdy ci głównie młodzi gracze się starzeją. Lil Nas X to wielki artysta, który zaczyna, ale jego sukces sugeruje Roblox miał rację sądząc, że może to stać się nową przestrzenią dla muzyki.

Lil Nas X wykonuje „Old Town Road” wewnątrz Roblox

: Roblox

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook