Gry

Konkurs TikTok GameStop dla pracowników oferuje nagrodę w postaci większej liczby godzin pracy

GameStop organizuje coroczną konferencję dla swoich pracowników, a tegoroczne wydarzenie obejmuje dość denerwujące wyzwanie TikTok: nakręć najlepszy film taneczny, a Twój sklep może zyskać przywilej pozwalający pracownikom pracować przez dodatkowe godziny w Czarny piątek.

Konkurs zauważył Gracz, został usunięty z witryny GameStop po tym, jak promocja przyciągnęła uwagę mediów i zapytania prasowe. GameStop nie odpowiedział The Vergeprośby o komentarz lub wyjaśnienia.

Na potrzeby konkursu GameStop poprosił pracowników o przesłanie filmu do TikTok, pokazującego, jak tańczą do krótkiej piosenki. Konkurs jest przeznaczony dla „liderów sklepów”, a firma zachęca ich do pozyskiwania pomocy innych pracowników. „Bądź kreatywny, dołącz do swojego zespołu i baw się dobrze!” strona przeczytana przed jej usunięciem.

GameStop chciał, aby zespoły nagrywały się do piosenki i tańczyły, która już była na TikToku. Ten, który wybrali, #redwinechallenge, ma ponad 32,3 miliona wyświetleń. Oto zespół wydarzenia GameStop pokazujący, jak odbywa się taniec:

Wygląda na to, że miał być tylko jeden zwycięzca. Otrzymaliby dwa urządzenia Amazon Echo, kartę podarunkową Visa o wartości 100 USD i „10 dodatkowych godzin pracy” do wykorzystania w tygodniu Czarnego Piątku. GameStop nie wyjaśnia, czym są „godziny pracy”, ale Kotaku wyjaśnia, że ​​w zasadzie budżet dla sklepu polega na tym, aby ktoś pracował w nadgodzinach w trakcie bardzo pracowitego tygodnia.

„Wyobraź sobie, co mógłbyś zrobić z tymi wszystkimi nagrodami!” Przeczytaj stronę GameStop.

Firmy organizujące głęboko wstydliwe wydarzenia wewnętrzne nie mogą się dziwić, ale oferta GameStop w postaci „godzin pracy” jako nagrody stawia konkurs w dość mroczny sposób – firma prosiła ludzi do tańca o szansę na wygranie nagrody. wykonać więcej pracy. To nie jest wspaniały wygląd, a lepszym rozwiązaniem z pewnością byłoby odpowiednie obsadzenie sklepów w Czarny piątek, tak aby dodatkowe „godziny pracy” nie były atrakcyjnym dodatkiem.

Instrukcje GameStop dotyczące konkursu tańca, zanim zostały usunięte.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook