Nowości

Kontakty Google dodają więcej informacji o Twoich współpracownikach

Podczas gdy Microsoft wyświetla podgląd swojego następnego systemu operacyjnego, Google wyświetla nowy wygląd Kontaktów. Według firmy te dodatkowe informacje w stylu Kręgów to „nowe środowisko Kontaktów Google, które pomoże użytkownikom Google Workspace dowiedzieć się więcej o swoich współpracownikach”.

W praktyce wyświetla Twój schemat organizacyjny jako część interfejsu Kontakty, a także historię z konkretną osobą, w tym zarówno e-maile, jak i spotkania. Utrzymywanie porządku w porządku, aby „łatwo dowiedzieć się więcej o swoich współpracownikach i interesariuszach” brzmi dobrze. Jedynym problemem jest to, że coś sprawia, że ​​czuje się o krok od starych złych czasów z początku 2010 roku, kiedy Google wymusił sortowanie Google Plus i karmi wszystkich. Spam związany z wydarzeniami i „Poczta e-mail z Google Plus” to tylko niektóre z najsłabszych punktów.

Nic nie wskazuje na to, że ten model pojawi się na kontach osobistych, tylko na kontach użytkowników Workspace i G Suite na różnych poziomach w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Jeśli chodzi o rzeczywisty Google Plus, zakończyło się to naruszeniami prywatności i dochodzeniami Kongresu, zanim całość zmieniła nazwę na Currents, produkt, który niektórzy ludzie nadal uważają za przydatny.

Dieter Bohn – „Przywróć Google Wave”

Prądy Google

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook