Różności i nowinki technologia

Kontynuacja Samsunga do Z Fold 2 może być mniejsza, ale może nie w wymiarze, który chcesz

Kolejny składany telefon Samsung Galaxy Z Fold może mieć nieco mniejszy ekran niż poprzednie modele, mieć mniejszą baterię i prawdopodobnie zostanie uruchomiony w lipcu wraz z nowym Galaxy Z Flip, Elec raporty (za pośrednictwem Programiści XDA).

Galaxy Z Fold 3 ma podobno mieć 7,5-calowy ekran główny tabletu i 6,2-calowy ekran na przedniej obudowie telefonu, Elec pisze, co byłoby praktycznie takie samo, jak 7,6-calowy wyświetlacz główny Fold 2 i 6,2-calowy wyświetlacz na okładce. Elec Mówi, że te rozmiary ekranu mają dodatkową zaletę „zerowych ramek”, więc nawet jeśli ekrany mogą być tego samego rozmiaru, trzeci fałd może wydawać się nieco mniejszy, ponieważ faktyczna obudowa telefonu może się skurczyć.

W porównaniu z baterią 4500 mAh Fold 2, Fold 3 podobno poradzi sobie z nieco mniejszą baterią 4380 mAh. Ponownie, nie jest to dramatyczna zmiana rozmiaru i może nawet nie wpłynąć zauważalnie na żywotność baterii, ale warto zauważyć, czy wpłynie to na inne zmiany w projekcie Folda.

Nawet przy niewielkim zwężeniu Galaxy Z Fold 2 jest prawie tak gruby, jak dwa telefony z tyłu.
: Samsung

Istnieją inne plotki o zmianach w linii Fold, w tym możliwość obsługi S Pen, podobnie jak Galaxy S21 Ultra dostał się na początku tego roku. W przypadku składania rysik może również stanowić dodatkowe wyzwanie, jeśli Samsung spróbuje zintegrować przechowywanie rysika bezpośrednio w telefonie, zamiast używać dodatkowego etui, takiego jak Ultra. Otwór na rysik może zająć miejsce, które można wypełnić dodatkową pojemnością baterii lub całkowicie usunąć, aby uzyskać ogólnie cieńszy telefon.

I – chociaż Elec w ogóle o tym nie wspomina, więc nie spodziewaj się zmiany – szczupłość to wymiar, który może mieć znaczenie, jeśli chodzi o nowy Galaxy Fold. Uwzględniając dodatkową szczelinę utworzoną przez zawias, Fold 2 ma około dwóch grubości S21 Ultra po złożeniu. Jeśli Samsung nie przerzedzi rzekomego Folda 3, aby łatwiej było go trzymać i zmieścić w kieszeni, mam nadzieję, że rozważą to następnym razem: może to również pomóc Samsungowi konkurować z nowicjuszami, takimi jak Huawei Mate X2 i Xiaomi Mi Mix Fold, które wykorzystują podobne projekty składania i są już cieńsze niż Fold 2.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook