GryNowości

Krzesło Titan Evo firmy SecretLab twierdzi, że ma większy komfort i funkcje

Nowa linia foteli do gier 2022 firmy SecretLab ponownie koncentruje się na pakowaniu większej liczby funkcji bez znacznego podnoszenia ceny. Ułatwia to również podjęcie decyzji, który kupić. Zamiast oferować zarówno krzesła Titan, jak i Omega, wpycha najlepsze aspekty każdego z nich w jeden model o nazwie Titan Evo. SecretLab powiedział Pogranicze że uruchomi Titan Evo w połowie lipca, zaczynając od około 20 lub 30 USD więcej niż małe krzesło Omega, które obecnie sprzedaje się za 359 USD.

Firma oferuje Titan Evo w małych, regularnych i bardzo dużych rozmiarach. I bez względu na rozmiar, który wybierzesz, będzie oferować ten sam nowy komfort i funkcje kosmetyczne. Zmodernizowano podstawę siedziska, aby zapewnić podparcie ud, a po lewej stronie fotela znajduje się nowe pokrętło, które modyfikuje nowy i ulepszony system podparcia lędźwiowego „L-ADAPT”.

SecretLab Titan Evo

Będziesz mógł odłączyć i przymocować magnetycznie różne podłokietniki, które kupisz.
: SecretLab

Po niedawnej obsesji SecretLab na punkcie magnesów w biurku Magnus, Titan Evo ma wymienne magnetyczne podłokietniki. W przyszłości będzie można ulepszyć więcej materiałów, w tym Technogel. Magnesów jest więcej! Poduszka dołączona do każdego krzesła Titan Evo mocuje się do krzesła magnetycznie. SecretLab podkreślił, że trudno było opracować silne magnesy w poduszce, które nie wpłynęły na jej miękkość, ani z czasem nosić na krześle.

Firma oferuje Titan Evo w dwóch nowych kolorach dostępnych z hybrydowym poliuretanowym (PU) materiałem ze sztucznej skóry: royal i ash, które są odpowiednio w kolorze niebieskim i szarym. SecretLab twierdzi, że ulepszył ten materiał, a także technikę tkania SoftWeave, aby była bardziej trwała. Twierdzi, że jej skóra ekologiczna PU jest 12 razy trwalsza niż standardowa skóra ekologiczna PU. Ponadto wykorzystuje nową technikę tkania, aby wprowadzić gradienty kolorów do tego, co SecretLab nazywa tkaniną SoftWeave Plus, która, jak twierdzi, ma 3,5-krotną poprawę wytrzymałości.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook