Różności i nowinki technologia

Ktoś odszyfrował przepis na kruche ciastko Teda Lasso z wydarzenia Spring Loaded firmy Apple

Podczas wtorkowego wydarzenia Spring Loaded Apple ogłosił (między innymi), że drugi sezon swojego przebojowego hitu Ted Lasso spadnie 23 lipca. To niezwykle dobra wiadomość dla fanów serialu (w tym mnie), którzy tęsknili za szczerym trenerem piłkarskim z niemożliwie słonecznym spojrzeniem na życie, który zapewnił odrobinę wytchnienia podczas pandemii koronawirusa zeszłego lata.

Jednak na samym końcu Spring Loaded pojawił się plik Ted Lasso-powiązane jajko wielkanocne: grafika małego pudełka z tekstem „Ted Lasso’s Secret Shortbread (Makes about one box)”. Sam przepis był ledwo widoczny. Jednak eagle-eyed developer David Smith był w stanie przeczytać tekst i przeszukać go w Google, tylko po to, by znaleźć New York Times przepis na kruche ciasto (choć przepis nieco inny niż u Teda).

Blogował o tym tutaj:

Przyglądając się uważnie widocznym ułamkowym literom, jestem pewien, że ten pierwszy wiersz brzmi:

1 filiżanki / 340 gramów zimnego, niesolonego masła pokrojonego na półcalowe kawałki plus więcej do natłuszczenia patelni

To zdecydowanie przepis na kruche pieczywo, no bo co innego potrzebowałoby tyle masła!

To naprawdę dużo cholernego masła.

Dla tych, którzy nie oglądają serialu (a dlaczego nie?), Kruche ciasteczka są kluczową częścią fabuły. Ted próbuje przekonać Rebeccę, właścicielkę angielskiej drużyny piłkarskiej, którą nagle trenuje, i wręcza jej małe różowe pudełko z ciastkami w środku (później odkrywamy, że Ted sam je piecze, a nie kupuje, ponieważ to jest Ted dla ciebie).

Rebecca je lubi.

W Internecie nie ma już wielu czystych, dobrych rzeczy (powiedziała, pisząc dla internetowego serwisu informacyjnego haha oczywiście nie miałem na myśli The Verge, jesteśmy wspaniali), ale odrobina śledztwa, aby odkryć przepis na kruche ciastko z najlepszego programu na streamingu, przypomina mi te niewinne dni, które minęły. Jak przypomina nam Ted: po prostu musisz uwierzyć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook