Gry

Kup cały rok PlayStation Plus za jedyne 27 USD

Jeśli udało Ci się zdobyć PS5 – lub posiadasz PS4 – i chcesz odnowić swoje członkostwo PlayStation Plus, Eneba oferuje świetną ofertę, z dodatkową zniżką dla czytelników The Verge. Teraz do niedzieli, 11 kwietnia, jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, możesz kupić roczną subskrypcję PlayStation Plus za 27,30 USD. I Skraj czytelnicy w USA mogą uzyskać dodatkową zniżkę w wysokości 2,37 USD, wprowadzając kod KWIECIEŃ przy kasie.

PlayStation Plus to świetna subskrypcja dla posiadaczy PS4 i PS5. Oprócz możliwości grania w gry online ze znajomymi, subskrypcja usługi obejmuje również regularne rabaty w PlayStation Store, listę darmowych gier każdego miesiąca, a jeśli posiadasz PS5, otrzymujesz dostęp do Kolekcji PlayStation Plus.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Skraj czytelnicy mogą otrzymać roczną subskrypcję w Enebie za 27 USD, jeśli wpiszesz kod KWIECIEŃ przy kasie.

Chociaż Oculus Quest pierwszej generacji ma prawie dwa lata, a następca jest już dostępny, nadal jest to dobry zestaw słuchawkowy VR, który nie wymaga konsoli ani komputera do gier. Możesz kupić oryginalny zestaw słuchawkowy Quest za 199 USD na bezpośredniej stronie Oculus. Ta cena zapewnia odnowiony model w stanie „jak nowy”, 64 GB pamięci masowej i roczną gwarancję.

Oculus Quest (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Oculus Quest pierwszej generacji ma konstrukcję bez tetheringu i umożliwia granie w gry VR bez dodatkowego sprzętu.

W ramach nowej kwietniowej łatki możesz teraz odpalić Xbox One lub Series X / S i mieć opcję gry Halo: The Master Chief Collection za pomocą myszy i klawiatury. Jeśli potrzebujesz kopii gry, możesz pobrać cyfrową kopię Kolekcja Master Chief za 20 USD w firmie Microsoft lub Walmart.

Mówiąc o ekskluzywnych rabatach na Skraj czytelnicy, 1Password oferuje duży rabat na rodzinny abonament na swoją usługę do czwartku 15 kwietnia. Zwykle 5 USD miesięcznie, nowi użytkownicy można uzyskać roczną subskrypcję za połowę ceny, obniżając miesięczną cenę do 2,50 USD. Rabat znajdziesz po utworzeniu konta.

Subskrypcja rodzinna 1Password zapewnia maksymalnie pięciu osobom (nieograniczonym w Twoim gospodarstwie domowym) indywidualny dostęp do usług 1Password, takich jak zarządzanie hasłami i 1 GB miejsca na dane, które można wykorzystać do bezpiecznego przechowywania poufnych dokumentów i informacji.

Subskrypcja rodziny 1Password

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Subskrypcja rodzinna 1Password zapewnia maksymalnie pięciu osobom (nieograniczonym w Twoim gospodarstwie domowym) indywidualny dostęp do usług 1Password, takich jak zarządzanie hasłami i 1 GB miejsca na dane.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook