FotoGry

Kup już dziś każdy film z Gwiezdnych Wojen na Blu-ray 4K za 17 dolarów za sztukę

Prawdopodobnie już wiesz, że jest 4 maja lub Gwiezdne Wojny-temat czwarty maja (być z wami) dzień. Wielu sprzedawców przecenia swoje Gwiezdne Wojny rzeczy, i doprowadziło to do niektórych z najlepszych dzisiejszych ofert – to znaczy, jeśli chcesz Gwiezdne Wojny lub przynajmniej są tego ciekawi. Best Buy, Amazon i Walmart oferują każdy z nich Gwiezdne Wojny film w UHD Blu-ray za 17 dolarów, z około 30 dolarów. To dobra okazja, jeśli zależy Ci na posiadaniu fizycznych kopii i masz urządzenie takie jak Xbox One S, Series X, PS5 z napędem dysków lub po prostu standardowy odtwarzacz Blu-ray 4K, który może maksymalnie wykorzystać tego rodzaju dysk .

Każdy z tych filmów zawiera również film w rozdzielczości 1080p (więc będzie działać w odtwarzaczach Blu-ray innych niż 4K), a także kod cyfrowy. Mówiąc o technologii cyfrowej, jeśli wszystko, na czym Ci zależy, to uzyskanie ich wszystkich w formie cyfrowej, możesz dostać dziewięć filmów Skywalker Saga kolekcja w 4K (zawierająca każdą z trzech trylogii) za 70 USD w Microsoft Store i Vudu. Oczywiście, jeśli masz subskrypcję Disney Plus, możesz je wszystkie przesyłać strumieniowo (plus inne Gwiezdne Wojny pokazuje jak Mandalorianin i Star Wars: The Bad Batch) w tej usłudze.

Best Buy ma dziś najniższą cenę niektórych doskonałych Gwiezdne Wojny gry, w tym Star Wars: Squadrons na PS4 i Xbox One (zawiera bezpłatną łatkę nowej generacji) za 17 USD. Będziesz w nim robić wiele powietrznych walk powietrznych z perspektywy pierwszej osoby. Wersja na PlayStation obsługuje PSVR, co jest świetne, jeśli masz jeden z tych zestawów VR.

Star Wars: Squadrons

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

EA zrewitalizowało Gwiezdne Wojny doświadczenie w walce powietrznej z Dywizjon Gwiezdnych Wojen, napięta, trudna i wciągająca gra walki powietrznej.

Jeśli gra trzecioosobowa, w której używasz mocy Mocy i miecza świetlnego, brzmi dla ciebie bardziej atrakcyjnie, sprawdź Star Wars: Jedi Fallen Order. Jest jeszcze bardziej przystępny cenowo za 15 USD na PS4 i Xbox One, a właściciele gry otrzymają bezpłatną aktualizację nowej generacji na PS5 i Xbox Series X / S tego lata, według Disneya. Niedawno otrzymał łatkę, która poprawiła jego wydajność w trybie kompatybilności wstecznej na konsolach.

Star Wars: Jedi Fallen Order

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ta trzecioosobowa gra akcji została opracowana przez Respawn Entertainment, to samo studio odpowiedzialne za Upadek Tytana franczyza i Apex Legends.

Jest specjalny Gwiezdne Wojny-motywowany aparat natychmiastowy Fujifilm Instax Mini 9, który jest przeceniony na dziś w Amazon. Zwykle za 116 USD można kupić aparat ozdobiony uroczym BB-8 wraz z 20 arkuszami filmu (które są również Gwiezdne Wojny-temat, nie mniej) za 61 USD. Pomimo tego, że jest to projekt edycji specjalnej, ta cena nie jest dużo wyższa niż normalnie zapłaciłbyś za sam aparat bez dołączonych arkuszy filmowych.

W innych wiadomościach dotyczących transakcji, Woot sprzedaje AirPods Pro firmy Apple za 190 USD, co jest obecnie o 7 USD tańsze niż Amazon i Walmart. To nie jest duża zniżka, ale jeśli robisz zakupy na Dzień Matki, dlaczego nie skorzystać z obniżki cen?

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple poprawiają się w porównaniu ze zwykłymi AirPodami dzięki lepszej jakości dźwięku, doskonałej aktywnej redukcji szumów i wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu.

W końcu, Resident Evil Village zostanie wydany w piątek, 7 maja, a fizyczną kopię gry można otrzymać w sklepie Walmart ze zniżką w wysokości 10 USD. To obniża cenę wersji PS5 i Xbox Series X (również kompatybilnych z Xbox One) do zaledwie 50 USD zamiast 60 USD. Wadą jest to, że nie dostaniesz gry w dniu premiery, ale warto zaoszczędzić 10 USD.

| : Capcom

Resident Evil Village (PS5)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Resident Evil Village premiery na wiele konsol 7 maja. To najnowsza odsłona serii horrorów i tak dalej RE7, wcielisz się w Ethana Wintersa z perspektywy pierwszej osoby.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook