Gry

Kup odnowione urządzenie Oculus Quest z roczną gwarancją za mniej niż 200 USD już dziś

Oculus wypuścił zestaw słuchawkowy Quest VR pierwszej generacji w 2019 roku i szybko stał się poszukiwanym wyświetlaczem montowanym na głowie, jeśli chcesz grać w gry wirtualnej rzeczywistości bez podłączania się do komputera do gier. Ale oryginalny model był trudny do znalezienia, ponieważ został wycofany w zeszłym roku wraz z wydaniem Oculus Quest 2.

Mimo to oryginalny model Oculus Quest jest nadal dobrym zestawem słuchawkowym VR do kupienia. Możesz kupić oryginalny model odnowiony za 199 USD na bezpośredniej stronie internetowej Oculus i obejmuje on 64 GB miejsca i roczną gwarancję.

Oculus Quest (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Drugi samodzielny zestaw słuchawkowy Oculus, Oculus Quest pierwszej generacji ma konstrukcję pozbawioną tetheringu i umożliwia granie w gry VR bez dodatkowego sprzętu.

Samsung wypuścił linię Samsung Galaxy S21 w styczniu, ale już widzieliśmy tę linię smartfonów przecenionych. Możesz zaoszczędzić do 250 USD na odblokowanym S21, S21 Plus lub S21 Ultra w kilku sklepach, w tym Amazon, B&H Photo, Best Buy i Samsung.

Cena sprzedaży Galaxy S21 zaczyna się od 700 USD. Początkowa cena sprzedaży S21 Plus wynosi 800 USD za model 128 GB, a cena sprzedaży S21 Ultra zaczyna się od 1000 USD za model 128 GB.

Samsung Galaxy S21 Ultra (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowy model z linii Galaxy S21 zawiera 6,8-calowy wyświetlacz OLED 3200 x 1440, obsługę rysika S Pen, 12 GB pamięci RAM i pięć czujników obrazu, w tym czujnik o rozdzielczości 108 megapikseli.

Oczywiście, jeśli potrzebujesz nowego smartfona, ale nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy, B&H sprzedaje odblokowany Google Pixel 3 XL z 64 GB za 280 USD. Pomimo tego, że ten telefon ma prawie trzy lata, jest wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 11 i będzie obsługiwał system Android 12, gdy zostanie uruchomiony później w tym roku. Ale pamiętaj: ten telefon przestanie otrzymywać aktualizacje po październiku 2021 roku.

Google Pixel 3 XL

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w 2018 roku wraz z Google Pixel 3, Pixel 3 XL to solidny pretendent do smartfonów, które zawierają świetne aparaty w konkurencyjnej cenie.

W listopadzie ubiegłego roku Microsoft wypuścił dwie konsole Xbox nowej generacji: konsolę Xbox Series X o wartości 500 USD, która jest jak dotąd najpotężniejszym sprzętem do gier firmy, oraz mniej wydajną, tańszą Xbox Series S, która również nie ma napędu dysków.

Jeśli konsola Xbox Series S za 300 USD jest tą, której szukasz, jest o wiele łatwiejsza do kupienia w porównaniu z innymi konsolami do gier nowej generacji wydanymi w tym samym czasie. Costco sprzedaje obecnie pakiet Serii S, który nie ma gwałtownego wzrostu cen. Za 340 USD otrzymujesz konsolę plus dodatkowy kontroler, co jest dobrą okazją, ponieważ cena dodatkowego kontrolera wynosi zwykle 60 USD. Pamiętaj, że dla Costco wymagane jest członkostwo.

Xbox Series S z dodatkowym kontrolerem

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series S kosztuje 299,99 USD. W porównaniu z serią X jest znacznie mniejszy, mniej wydajny i ma połowę wbudowanej pamięci SSD. Brakuje też napędu dyskowego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook