GryTelefony

Kup OnePlus 8 z obsługą 5G, a otrzymasz 50 procent zniżki już dziś w B&H Photo

B&H Photo po raz kolejny oferuje najniższą jak dotąd cenę wariantu Verizon OnePlus 8. Pierwotnie wyceniony na 800 USD, można kupić ten model za 400 USD. Ten telefon zwykle kosztuje więcej niż oryginalny model OnePlus 8, ponieważ jest kompatybilny z siecią mmWave firmy Verizon. Jednak ponieważ B&H sprzedaje ją jako odblokowaną, będzie działać w sieciach AT&T i T-Mobile, jeśli którykolwiek z nich jest Twoim preferowanym operatorem telefonicznym.

OnePlus 8 zawiera 6,5-calowy ekran OLED, częstotliwość odświeżania 90 Hz i 128 GB pamięci. Pomimo swojego następcy, OnePlus 9, debiutującego kilka tygodni temu, za 400 USD, to wciąż świetna okazja dla osób, które chcą przejść na smartfon z obsługą 5G i nie wydawać dużo.

OnePlus 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wariant Verizon OnePlus 8 to jedyny model, który obsługuje sieć mmWave 5G przewoźnika, a także jego sieć poniżej 6GHz. Ten jest odblokowany, więc może być również używany z AT&T i T-Mobile dla 4G lub 5G.

Woot po raz kolejny oferuje najniższą cenę na Samsung Galaxy Buds Pro. Zwykle 200 USD, możesz kupić nową parę za 165 USD i obejmuje bezpłatną standardową wysyłkę, jeśli masz konto Amazon Prime.

Samsung Galaxy Buds Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Buds Pro to mieszanka technologii, którą można znaleźć w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła.

Jeśli posiadasz zegarek Apple Watch lub niedawno kupiłeś go w rozmiarze 40 mm lub 44 mm i chcesz kupić nowy pasek, Daily Steals oferuje Skraj czytelnicy mają możliwość kupienia Apple Watch Sport Loop w wybranych kolorach za 18 dolarów po wprowadzeniu kodu VERGEAPLEW przy kasie. Cena ta obejmuje również roczną gwarancję udzieloną przez Apple.

Pamiętać; są to sportowe pętle marki Apple, które zwykle kosztują 49 USD, a nie opaska innej firmy. Daily Steals ma również kilka kolorów, które nie są już dostępne w bezpośredniej witrynie Apple. Tylko dwa kolory („duma” i „czerwony”) są dostępne w rozmiarze 40 mm, podczas gdy model 44 mm ma sześć kolorów w magazynie.

Opaska sportowa Apple Watch (40 mm i 44 mm)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Opaski sportowe, które łączą się z zegarkiem Apple Watch. Czytelnicy Verge mogą otrzymać jedną Sport Loop z Daily Steals za jedyne 18 $ z kodem promocyjnym VERGEAPLEW stosowane przy kasie.

Mówiąc o dobrych ofertach, jeśli jesteś zainteresowany odebraniem soundbara Vizio Elevate, który zawiera 18 głośników i obsługę Dolby Atmos i DTS: X, Wellbots nadal oferuje ofertę na ten produkt. Zwykle 1000 USD można kupić ten obrotowy soundbar za jedyne 779 USD po wprowadzeniu kodu THEVERGEVIZ przy kasie.

Soundbar Vizio Elevate

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Obrotowy soundbar Vizio, który zawiera 18 głośników, 8-calowy bezprzewodowy subwoofer i obsługuje Dolby Atmos i DTS: X.

31 marca Nintendo wycofało się Super Mario 3D All-Stars ze sklepu Switch eShop, a fizyczne kopie są obecnie trudne do znalezienia. Ale jeśli przegapiłeś tę kompilację, Best Buy i Walmart mają fizyczne kopie gry dostępne za 50 – 10 USD od pierwotnej ceny. Jeśli jeszcze nie odebrałeś kopii, teraz to zrobisz na pewno bądź na to dobry czas.

Super Mario 3D All-Stars

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja Nintendo Super Mario All-Stars wydaniu na SNES, firma wydała tę kompilację przełomowych tytułów 3D, w tym Super Mario 64, Super Mario Sunshine, i Super Mario Galaxy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook