Różności i nowinki technologia

Kup oryginalną recenzję: niezręczny rower elektryczny Cargo

Nawet z nową technologią „zapobiegającą przechylaniu” Buncha zajęło mi około trzech przecznic, aby wyregulować i przestać wjeżdżać w krawężnik. Oznaczało to również, że kiedy moja rodzina była na pokładzie, musiałem opracować pewien typ Mad Max: Na drodze gniewu styl jazdy, pochylanie się mocno w kierunku środka ulicy, aby przeciwdziałać znoszeniu, zwłaszcza na zakrętach. I bez wstrząsów na tak dużym, niezgrabnym rowerze, każdy wybój i dziura były bolesne.

Jest tak ciężki, że 48-woltowy akumulator Samsunga (generalnie niezawodna marka) wytrzymał tylko dwa dni na naszych wzgórzach. Nie ma opcji podłączenia podwójnego akumulatora, w przeciwieństwie do niektórych podobnie dużych rowerów, takich jak R&M Load.

Wreszcie jest to drobna skarga, ale jeśli zamierzasz kupić ten rower, a masz małe dzieci, powinieneś zdecydować się na skrzynię ładunkową z przednimi drzwiami. Po obejrzeniu mojego 6-latka wchodzącego i wychodzącego, mój 3-latek nie pozwolił mi mu pomóc. W końcu założyłem mu kask, zanim zbliżyliśmy się do roweru, ponieważ za każdym razem, gdy wspinał się na szczyt, przewracał się na głowę.

Opcjonalne (i drogie) mocowanie przednich drzwi rozwiązuje ten problem, ale oznacza również, że musisz wyjąć zestaw siedzeń i zmniejszyć o połowę liczbę pasażerów.

Szybkość jest przereklamowana

: Bunch Bikes

Za każdym razem, gdy przeglądam elektryczny rower towarowy, wskakuję na niego i jeżdżę na nim po autostradach i ulicach, jadąc do 20 mil na godzinę przez miasto w celach testowych. Kiedy narzekałem i pedałowałem po naszej okolicy, często myślałem o tym, ile czasu zajmie mi to na oryginale.

Nie można jednak zaprzeczyć, że mój mąż i dzieci uwielbiają ten rower. Ściany pudła są wysokie i nie mogę na nim jeździć bardzo szybko. Pamiętam, jak moje dzieci krzyczały, kiedy jechałem Urban Arrow, omijając dziury, ale na Original szczęśliwie ułożyły pudełko w stos kocami i przytuliły się. Moja córka nawet się zdrzemnęła, coś, na co nigdy nie była wystarczająco zrelaksowana.

Zmiana biegów jest niezręczna, ale mój mąż uwielbia siłę przepustnicy. W końcu po prostu całkowicie przestał pedałować, co prawdopodobnie przyczyniło się do szybko wyczerpanej baterii. Konfiguracja z dwoma kołami przednimi sprawia, że ​​skręcanie w ciasnych zakrętach i podczas pokonywania stromych wzniesień jest dużo bardziej stabilne. Wytrzymałe hamulce hydrauliczne zatrzymały nas na najbardziej stromych wzgórzach. A jeśli jeździsz na rowerze tylko w parkach lub po promenadach nad rzeką, w ogóle nie musisz mieć do czynienia z nierównymi drogami.

Oryginał z Bunch nie jest moim pierwszym wyborem na rodzinny rower cargo, zwłaszcza jeśli jesteś rowerzystą, który ceni sobie właściwości jezdne i umiejętność efektywnego pokonywania terenu. Ale wielu z nas nie jest takich. Jeśli przebywasz w odległości mili lub dwóch od swojego domu i chcesz bezpiecznej przejażdżki, którą Twoje dzieci, a może Twój pies, z całą pewnością pokochają, to całkiem dobry wybór.

Po prostu nie dla mnie, jak powtarzam 3-latkowi. Razem z nauką korzystania z nocnika pewnego dnia go zdobędzie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook