Różności i nowinki technologia

Kupiłem worek marynarski, który znajduje się w „The Expanse” – i uwielbiam to

Razem z mężem dzieliliśmy się od lat starą torbą podróżną Mountain Hardwear (podobną do tej), aby trzymać w samochodzie nasz sprzęt do snowboardu, surfingu i kempingu. Wraz z przybyciem dwójki naszych dzieci potrzebowaliśmy jeszcze jednego, aby ciągnąć ich maleńkie krzesełka kempingowe, malutkie śpiwory i trzy tysiące pluszowych zwierzątek.

: OnSight

Wejdź do torby OnSight’s Tarmac. Występuje w różnych rozmiarach, o pojemnościach od 50 litrów do 140 litrów. Wersja 100-litrowa pomieści wszystko, czego moja czteroosobowa rodzina potrzebuje do schronienia, na przykład namiot do stania, przedsionek, karimaty i śpiwory.

Jest lekki – poniżej 3 funtów w wersji 50-litrowej – i ma wzmocnione szwy, ziewający otwór w kształcie litery D, wygodne wyściełane rączki i dopasowane, wyściełane paski plecaka. Mam 5’2 “i mogę zacisnąć paski plecaka na tyle mocno, żebym mógł go wygodnie nosić podczas wędrówek.

Co najważniejsze, torba jest również przyjazna dla środowiska. Jest wykonany z Cotec EPO, materiału plandekowego wolnego od polichlorku winylu. Wdychanie PVC jako gazu – głównie podczas procesu produkcyjnego – może powodować niebezpieczne skutki uboczne, w tym uszkodzenie wątroby, płuc i nerek.

„PVC nie jest czymś, co czujemy w naszym produkcie lub łańcuchu dostaw” – powiedział Ourum. „Spalanie EPO Cotec jest całkowicie obojętne i nietoksyczne. Nawet gdybyś podpalił go, nie stworzyłby żadnych toksycznych materiałów ”.

Ponieważ jest wodoodporny, a zamki błyskawiczne są zakryte, używam go jako suchej torby do pakowania wiosła. Włożyłem go do kajaków i na deski wiosłowe, a wszystkie nasze rzeczy – w tym nasze pełnowymiarowe poduszki – pozostały suche. Może również wytrzymać dość ekstremalne temperatury; Plandeka została zaprojektowana tak, aby była elastyczna nawet przy -40 stopniach Celsjusza, więc nie mogę się doczekać, aby załadować ją sprzętem snowboardowym, gdy tylko pogoda się zmieni.

Jest też dość trwały. Do tej pory zabrałem nasz tylko na dwa wyprawy na kemping, ale jak dotąd wytrzymał dość surowe traktowanie. „To najbardziej zrównoważona rzecz, jaką możesz zrobić, to zbudowanie torby, która będzie naprawdę trwała” – powiedział Ourom.

Problemy z ludźmi

: OnSight

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook