Różności i nowinki technologia

Kupon eBay ma 15 procent zniżki na certyfikowany odnowiony sprzęt

Ta historia jest częścią grupy opowiadań o nazwie

Poboczne oferty

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na swój następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i innych, to jest to miejsce do zobaczenia.

Jeśli szukasz zestawu słuchawek, aparatu bezpieczeństwa, ładowarki do telefonu lub innego sprzętu i nie masz nic przeciwko kupowaniu odnowionego produktu z certyfikatem, serwis eBay obniży cenę wielu przedmiotów o dodatkowe 15% (do 150 USD) z kodem kuponu. Możesz zobaczyć wszystko, co kwalifikuje się tutaj; poniżej wymieniliśmy niektóre z naszych ulubionych.

Ponadto w dzisiejszym podsumowaniu mamy wybór nowych słuchawek, inteligentnych termostatów, smartwatchów i nie tylko, więc prawie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 (odnowione z certyfikatem)

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 to najwyższej klasy słuchawki Bluetooth firmy Bose z redukcją szumów. Oprócz doskonałej redukcji szumów mają do 20 godzin pracy na baterii między ładowaniami i mogą łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie. Użyj kodu kuponu „4 LIPCA OSZCZĘDNOŚCI” aby zaoszczędzić 15 procent już obniżonej ceny tych certyfikowanych odnowionych modeli. .

Jeśli szukasz nowego zestawu słuchawek z redukcją szumów, Newegg ma doskonały WH-1000XM4 firmy Sony za 260 USD, prawie odpowiadający najniższej cenie, jaką widzieliśmy na nich. Sprawdź naszą recenzję tutaj.

Sony WH-1000XM4

Najwyższej jakości słuchawki Sony z redukcją szumów zapewniają doskonały dźwięk i poprawiają się w starszych modelach dzięki dodaniu wielopunktowej łączności Bluetooth.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook