Gry

Kupując Cyberpunk 2077 na Stadia otrzymasz darmowy zestaw Stadia Premiere

Google naprawdę chce, żebyś kupił Cyberpunk 2077 na Stadia – do tego stopnia, że ​​rozdaje zestaw Stadia Premiere każdej osobie, która zamówiła grę na Stadia w przedsprzedaży lub kupiła ją po premierze do 17 grudnia. Promocja trwa „do wyczerpania zapasów”, chociaż Google odmówił podania liczby jednostek, które będzie rozdawać.

Pakiet sprzętowy, który zwykle kosztuje 100 USD, obejmuje biały kontroler Stadia, Chromecast Ultra, a dla nowych użytkowników miesięczną subskrypcję próbną usługi Stadia na poziomie Pro. Stadia Pro obejmuje transmisję strumieniową 4K i rosnącą kolekcję bezpłatnych gier, podobnych do subskrypcji Sony PlayStation Plus i Microsoft Xbox Live Gold.

Aby skorzystać z oferty, potrzebujesz konta Stadia, chociaż nie musisz być płatnym subskrybentem. Następnie udaj się do Cyberpunk 2077stronę produktu i kup grę. Jeśli masz subskrypcję Stadia Pro, możesz zaoszczędzić 10 USD na grze, jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej promocji.

W przypadku zamówień przedpremierowych otrzymasz wiadomość e-mail z kodem umożliwiającym zrealizowanie darmowego zestawu Premiere w ciągu tygodnia od premiery gry, więc miej go na oku. Jeśli kupisz grę po premierze, powinieneś otrzymać wiadomość e-mail zawierającą kod, jeśli Google nadal ma zapas dostępnych bezpłatnych zestawów.

Google twierdzi, że wysyłka Twojego zestawu zajmie kilka tygodni, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie będziesz go mieć pod ręką, kiedy Cyberpunk 2077 faktycznie się uruchamia. Mówi się również, że przesyłka może dotrzeć przed świętami lub nie. Na szczęście istnieją inne sposoby grania w Stadia za pomocą kontrolerów, które możesz już mieć, w tym na telefonie lub za pośrednictwem przeglądarki Chrome na komputerze. To, że Twój bezpłatny sprzęt nie zostanie dostarczony przez jakiś czas, nie oznacza, że ​​nie możesz grać w grę w dniu premiery.

Cyberpunk 2077 (Stadia)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kup grę na Stadia przed 17 grudnia (lub do wyczerpania zapasów), aby otrzymać bezpłatny zestaw Stadia Premiere (zazwyczaj 100 USD) zawierający kontroler Stadia i Chromecast Ultra. Obecni subskrybenci Stadia Pro mogą zaoszczędzić 10 dolarów przy pierwszym zakupie gry.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook