Gry

Kupując Cyberpunk 2077, nadal możesz otrzymać darmowy sprzęt Stadia

To inny rodzaj tygodnia cybernetycznego. Cyberponiedziałek to już przeszłość, ale wyczekiwany Cyberpunk 2077 gra w końcu została uruchomiona i prawie niemożliwy aby nie widzieć w internecie szumu na ten temat. Jedna z najlepszych ofert tego tygodnia jest skierowana właśnie do osób, które nie mają konsoli ani bestialskiego komputera do gier. Gra jest dostępna w Google Stadia i do wyczerpania zapasów Google oferuje bezpłatny pakiet sprzętu o wartości 100 USD osobom, które kupią Cyberpunk 2077 na platformie do strumieniowego przesyłania gier w chmurze. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat i kilka innych ofert.


Kup sprzęt Stadia przy zakupie gry Cyberpunk 2077

Kilka Skraj pisarze stwierdzili, że gra Cyberpunk 2077 jest w rzeczywistości fantastycznym doświadczeniem na Stadia, usłudze strumieniowego przesyłania gier w chmurze Google, która nie wymaga drogiej konsoli ani komputera – wystarczy kontroler, konto Gmail i silne połączenie internetowe. Do wyczerpania zapasów osoby, które kupią grę za 59,99 USD za pośrednictwem Stadia, otrzymają bezpłatny zestaw Premiere zawierający kontroler Stadia i Chromecast Ultra z obsługą 4K HDR, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby grać w gry na telewizorze. To wartość 100 dolarów.

Cyberpunk 2077 (Stadia)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kup grę na Stadia przed 17 grudnia (lub do wyczerpania zapasów), aby otrzymać bezpłatny zestaw Stadia Premiere (zazwyczaj 100 USD) zawierający kontroler Stadia i Chromecast Ultra. Obecni subskrybenci Stadia Pro mogą zaoszczędzić 10 dolarów przy pierwszym zakupie gry.


Zdobądź sześć miesięcy HBO Max za 20% zniżki

Promocyjne zdjęcie Wonder Woman 1984

: Warner Bros.

Warner Bros. niedawno ogłosił, że wszystkie jego filmy z 2021 roku będą emitowane w HBO Max przez 30 dni, w tym samym czasie, gdy zostaną wydane w kinach. Jeśli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie, istnieje umowa, która pozwoli Ci zaoszczędzić 20 procent przy przedpłacie za sześć miesięcy świadczenia usługi. Usługa 14,99 USD miesięcznie normalnie kosztowałaby 90 USD po pół roku, ale można ją uzyskać za 70 USD.

Nawet jeśli jesteś sam dla kina, cena działa na twoją korzyść w porównaniu z pójściem do kina. Należy jednak pamiętać, że ta płatność nie podlega zwrotowi.


Kup świetny zestaw słuchawkowy VR za 100 USD zniżki

Oculus obniżył cenę swojego zestawu słuchawkowego Rift S na uwięzi do rzeczywistości wirtualnej o 100 USD, co daje 299 USD. Jest to największa jak dotąd obniżka cen i może być jedną z ostatnich okazji do jej podniesienia, ponieważ technicznie zaprzestano jej produkcji.

Oculus Rift S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Następca oryginalnego Rift ma wbudowane funkcje śledzenia, co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznych czujników śledzenia. Jego kabel ma pięć metrów długości, a zestaw słuchawkowy zawiera dwa kontrolery Oculus Touch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook