Różności i nowinki technologia

Ładowarka Apple MagSafe Duo została obniżona do najniższej jak dotąd ceny w Best Buy

Przy 129 USD ładowarka MagSafe Duo firmy Apple jest drogim akcesorium. Ale jeśli chcesz kupić tę ładowarkę w bardziej rozsądnej cenie, Best Buy zrzucił dziś 29 USD z MagSafe Duo, obniżając cenę do 100 USD.

MagSafe duo to ładowarka 2 w 1, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie wybranych iPhone’ów, zegarków Apple, niektórych etui do ładowania bezprzewodowego AirPods i innych urządzeń z certyfikatem Qi. Jeśli planujesz kupić tę ładowarkę, pamiętaj, że nie zawiera ona kostki ładującej USB-C, którą będziesz musiał kupić osobno.

Ładowarka Apple MagSafe Duo

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ładowarka Apple typu 2 w 1, która zawiera ładowarkę MagSafe po jednej stronie i ładowarkę Apple Watch po drugiej stronie.

Jeśli jesteś właścicielem Apple Watch, który ma model 40 mm lub 44 mm i chcesz kupić nową pętlę do swojego urządzenia do noszenia, masz szczęście. Daily Steals oferuje Skraj czytelnicy mają możliwość zakupu Apple Watch Sport Loop w wybranych kolorach za jedyne 18 USD z kodem VERGEAPL stosowane przy kasie.

Uważamy, że to dobra okazja z kilku powodów, przede wszystkim dlatego, że są to sportowe pętle marki Apple, które zwykle są sprzedawane za 49 USD na bezpośredniej stronie Apple. Ponadto kilka kolorów nie jest dostępnych w witrynie Apple, która jest dostępna w Daily Steals, na przykład Sport Loop o tematyce Pride. Te sportowe pętle są również objęte roczną gwarancją firmy Apple. Warto jednak zauważyć, że istnieje więcej opcji dla modeli Apple Watch o rozmiarze 44 mm niż 40 mm.

Ten kod promocyjny dotyczy tylko jednego paska w Twoim koszyku, więc jeśli kupisz więcej niż jeden, kod dostosuje cenę tylko dla jednej sztuki. Jednak udało nam się uzyskać tę umowę dwukrotnie w dwóch oddzielnych transakcjach.

Opaska sportowa Apple Watch (40 mm i 44 mm)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pętle sportowe, które łączą się z zegarkiem Apple Watch. Czytelnicy Verge mogą otrzymać jedną Sport Loop z Daily Steals za jedyne 18 $ z kodem promocyjnym VERGEAPL stosowane przy kasie.

Best Buy obniżył cenę odnowionej pary Samsung Galaxy Buds Live do 80 USD. Jeśli obawiasz się kupowania odnowionych produktów, Woot sprzedaje obecnie zupełnie nową parę bezprzewodowych słuchawek dousznych Samsung w kształcie fasoli w kolorze czarnym za jedyne 105 USD, do wyczerpania zapasów.

Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook