NowościRTV

Ładowarki Anker Nano II GaN drugiej generacji są jeszcze mniejsze niż wcześniej

Ładowarki Anker GaN (azotek galu) są jednymi z najlepszych na rynku, oferując niewielkie rozmiary, ale potężne możliwości ładowania. Teraz firma wprowadza ładowarki drugiej generacji oparte na GaN: linię Anker Nano II.

Nowe ładowarki Nano II wykorzystują to, co Anker nazywa swoją technologią „GaN II”, czyli drugą generację komponentów na bazie azotku galu, które według Ankera zapewniają 20-procentowy wzrost wydajności pracy ”, co przekłada się na mniejszą ilość ciepła, a nawet mniejsze ładowarki niż wcześniej.

: Anker

Azotek galu jest coraz popularniejszym zamiennikiem komponentów krzemu w urządzeniach elektrycznych, dzięki szerszej przerwie energetycznej niż krzem. Oznacza to, że może wytrzymać wyższe napięcia w wyższych temperaturach przy szybszym prądzie elektrycznym niż tradycyjny materiał. Te właściwości sprawiają, że idealnie nadaje się do takich rzeczy jak ultra małe ładowarki.

Oryginalny Anker PowerPort Atom PD 1 pomógł zapoczątkować pierwszą falę ładowarek GaN, kiedy został wydany po raz pierwszy w 2019 roku, pakując wystarczającą moc do naładowania małego laptopa w cegle wielkości nieistniejących już (ale śmiesznie słabych) cegieł iPhone’a 5W firmy Apple . Od tego czasu widzieliśmy, jak bardzo małe ładowarki GaN oferują jeszcze lepsze specyfikacje mocy: łatwo i niedrogo jest uzyskać cegłę o mocy 65 W, która może zasilić przyzwoity komputer, który teraz mieści się w kieszeni.

Nowe ładowarki Nano II będą dostępne w trzech modelach: model 30 W za 29,99 USD, ładowarka 45 W za 35,99 USD i 65 W za 39,99 USD. Wszystkie trzy ładowarki są wyposażone w jeden port USB-C (większe modele 45 W i 65 W mają również wtyczki typu flip-down) i są wyposażone w technologię Anker PowerIQ 3.0 do zarządzania mocą ładowania.

30 W to najmniejsza z wiązek, mierząca 1,24 x 1,20 x 1,49 cala – co czyni ją nieznacznie mniejszą niż oryginalny 30-watowy PowerPort Atom PD 1, który ma wymiary 1,6 x 1,4 x 1,5 cala.

Trzy ładowarki można zamawiać w przedsprzedaży zarówno na stronie Amazon, jak i na stronie Anker, a zostaną wysłane w czerwcu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook