GryRTV

Laptop do gier Razer Blade 15 ostatniej generacji jest tańszy o 500 USD w Amazon

Laptop do gier Razer Blade 15 kosztuje 500 USD w Amazon, obniżając cenę do bardzo rozsądnego 1100 USD. Ta maszyna to model poprzedniej generacji, który wpływa na ogólny projekt i komponenty wewnętrzne tylko na kilka drobnych sposobów, które mogą nie mieć dla Ciebie znaczenia, jeśli szukasz dobrze wykonanej, wyposażonej w funkcje maszyny z systemem Windows 10. Po pierwsze, ma Intel Core i7-9750H dziewiątej generacji, ale prawdopodobnie nie pokaże swojego wieku, ponieważ jest to sześciordzeniowy procesor, który jest dość nowy. Bardziej naciskający jest fakt, że klawiatura jest starszą konstrukcją Razera, która zaklinowała strzałkę w górę między ukośnikiem do przodu i prawym klawiszem Shift. Uważam, że ten układ jest irytujący, ale niekoniecznie zrywa umowę. Niewielki dysk SSD 256 GB NVMe M.2 również nie jest tak wspaniały, który jest wbudowany, ale można go uaktualnić do znacznie większego za dobrą cenę i zainstalować go samodzielnie.

Ma 15,6-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 144 Hz, który umożliwia płynne pokazywanie filmów i gier. Na froncie graficznym ma układ graficzny Nvidia GTX 1660 Ti, który powinien zapewniać doskonałą wydajność przy średnich i wysokich ustawieniach w większości gier. Niektóre funkcje, których nie znajdziesz w większości innych laptopów w tej cenie, obejmują obsługę Thunderbolt 3, duży gładzik i obfite 16 GB pamięci RAM. Podsumowując, jest to niesamowicie dobra wartość.

Zbliżenie na słuchawki Bose Noise Canceling Headphones 700, najlepsze słuchawki z redukcją szumów do wideokonferencji i połączeń głosowych.

: Chris Welch / The Verge

Powiedzieliśmy wam wcześniej o niedawnej promocji w wysokości 100 USD dotyczącej słuchawek Bose z redukcją szumów 700, ale warto to jeszcze raz podkreślić, ponieważ nadal trwa po ponad tygodniu nadawania na żywo. Biała opcja jest jedynym modelem, w którym odnotowano tak gwałtowną obniżkę cen, ale wersje czarna i srebrna są tańsze o 60 USD, jeśli naprawdę wolisz jedną z nich.

Niedawno Bose NCH 700 wprowadził zmiany w naszym przewodniku zakupu najlepszych słuchawek z redukcją szumów, jakie można obecnie kupić. Charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku i oczywiście znakomitą redukcją szumów. Jednak to, co je wyróżnia, to jakość mikrofonu do rozmów telefonicznych lub wideokonferencji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook