Różności i nowinki technologia

Latte Asusa podaje filmy zamiast kawy i mleka

Asus ogłosił dzisiaj swój nowy ZenBeam Latte na targach CES 2021 i jest dość uroczy. To przenośny projektor filmowy, który wygląda jak jednooki, pokryty tkaniną mini robot. Co ważne, emituje obraz 720p, używając do 300 lumenów światła LED, dzięki czemu jest jaśniejszy niż projektory kapsułkowe, które widzieliśmy od takich firm jak Anker, i ma zintegrowany system głośników 10W dostrojony Harman Kardon do rozruchu.

Co dziwne, Asus upiera się, że jego projektor wygląda jak filiżanka kawy.

Projektor ZenBeam Latte.
: Asus

To nie. To nie jest właściwy kształt (po prostu obejrzyj wideo!) I dlaczego „domowa” filiżanka kawy (słowo Asusa) miałaby być szara zamiast wspaniałego brązu? Asus twierdzi również, że jest „pierwszym projektorem, który oferuje zewnętrzną tkaninę”, co jest ewidentnie fałszywe.

Oczywiście nie można pić latte Asusa, ponieważ dostarcza ono jedynie światła i dźwięku. Może jednak bezprzewodowo wyświetlać telefon lub urządzenie HDMI.

Twórcy gadżetów, rozważcie to jako okazję: zbudujcie filiżankę kawy, której nie zrobił Asus. Tylko upewnij się, że trwa dłużej niż film – Asus cytuje trzy godziny z baterii 6000 mAh – i staje się wystarczająco jasny, aby stworzyć przyzwoity ekran. Asus twierdzi, że ten obraz może dać 40-calowy obraz po umieszczeniu jednego metra od ściany, 80 cali na dwa metry i maksymalnie 120 cali (przypuszczalnie na trzech metrach). Nie spodziewaj się jednak, że projektor o jasności 300 lumenów będzie bardzo jasny z odległości dziewięciu stóp.

Asus twierdzi, że pojawi się w USA w drugim kwartale roku, ale nie ma słowa o cenach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook