Nowości

LeBron James mógł właśnie udowodnić, że niezapowiedziane pąki Beats Studio są prawdziwe

Na początku tego miesiąca niezapowiedziana para bezprzewodowych słuchawek Beats, najwyraźniej nazywanych Beats Studio Buds, pojawiła się w wersjach beta iOS i tvOS. Chociaż te wersje beta były dobrym początkiem, zalew nowych wycieków – w tym rzeczywiste zdjęcia tajemniczych wkładek dousznych od supergwiazda sportowca LeBrona Jamesa – sugeruje, że mogą być dostępne już wkrótce.

Oto, co już wiedzieliśmy: 17 maja ludzie zagłębiający się w bety iOS i tvOS 14.6 znaleźli dowody na istnienie nowych słuchawek, z być może najbardziej wyraźnym spojrzeniem na nie z animacji w systemie operacyjnym udostępnionym przez MacRumors współautor Steve Moser (ma ich tutaj cały wątek):

W tym tygodniu Beats Studio Buds pojawiły się pod tą nazwą w dokumentach FCC, co oznacza, że ​​produkt został dopuszczony do sprzedaży w USA. Diagramy w tych opiłkach dają nam również jasny obraz kształtu pąków pod jednym określonym kątem.

Schematy pączków Beats Studio.
Obraz: fccid.io

Zdjęcia opublikowane przez MySmartPrice w tym tygodniu pokażę urządzenia, które mają bardzo podobny wygląd do tych schematów FCC – choć wygląda na to, że te nowe zdjęcia to tylko plastikowa obudowa wkładek dousznych. Podczas MySmartPrice powiedział, że „nie może samodzielnie zweryfikować autentyczności tych obrazów”, projekt wydaje się pasować do innych przecieków.

Wygląda to bardzo podobnie do projektu w opiłkach FCC.
Wizerunek: MySmartPrice

Teraz, w środowy wieczór, mogliśmy po raz pierwszy spojrzeć na wkładki douszne na wolności w uszach LeBrona Jamesa, który opublikował nowe zdjęcia na Instagramie, na których najwyraźniej nosi pączki (przez MacRumors). Na pierwszy rzut oka trudno powiedzieć, jakie dokładnie słuchawki ma na sobie, ale jeśli spojrzysz naprawdę z bliska widać kwadratowy grzbiet na zewnątrz słuchawek, który wygląda bardzo podobnie do słuchawek pokazanych na animacji udostępnionej przez Mosera.

Ta wkładka z pewnością wygląda jak Beats Studio Bud.
: LeBron James na Instagramie

LeBron z pewnością wie, co robi. W tym momencie wydaje się, że Beats Studio Buds to prawdziwa okazja i mogą pojawić się w każdej chwili. Teraz wystarczy, że Apple je ogłosi.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook