Gry

Legendarny normandzki statek Mass Effect przypłynie na No Man’s Sky, jeśli wkrótce go złapiesz

Niebo niczyje graczy, którzy są fanami ukochanej serii science-fiction Efekt masowy wkrótce czeka na ucztę: Mass Effect’s legendarny statek SSV Normandy SR-1 pojawi się w Niebo niczyje.

Przybycie Normandii jest zwieńczeniem rozgrywającej się w niej gry z alternatywną rzeczywistością Niebo niczyje w ciągu ostatnich kilku dni. Jeśli chcesz dodać Normandię do swojej floty fregat (grupy statków wysyłanych na misje), masz czas do 31 maja, aby wziąć udział w wyprawie (wydarzeniu, w którym gracze dzielą się przygodą na tej samej planecie), która pozwoli ci ją zdobyć .

Kolejny zrzut ekranu przedstawiający Normandię w Niebo niczyje.
Obraz: Hello Games

Crossover pojawia się zaledwie tydzień po wydaniu Mass Effect Legendary Edition, nowy remaster popularnej serii.

Niebo niczyje zbliża się pięcioletnia rocznica w sierpniu, a deweloper Hello Games nadal wspiera tytuł dużymi nowymi aktualizacjami. Na przykład te wspólne ekspedycje zostały dodane w marcu, a aktualizacja z lutego dodała możliwość adopcji dzikich zwierząt jako zwierząt domowych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook