GryRTVTelefony

Lenovo Chromebook Duet kosztuje prawie 80 USD od pierwotnej ceny w Walmart

Lenovo Chromebook Duet to doskonały wybór, jeśli szukasz przenośnego Chromebooka, który jest znacznie tańszy niż zwykle w Walmart. Możesz kupić model podstawowy z 64 GB pamięci wewnętrznej za 204 USD, co jest znaczną zniżką. Zwykle kosztuje 279 USD, ale od czasu premiery jest dostępny za mniej.

Moja koleżanka Monica Chin napisała recenzję tego modelu, chwaląc jego 11-godzinną żywotność baterii i fakt, że mimo że jest to tablet, zawiera klawiaturę i podpórkę, dzięki czemu jest łatwy w użyciu jako laptop. Monica wspomina jednak, że nie ma gniazda słuchawkowego, więc będziesz potrzebować zestawu przewodowych słuchawek USB-C lub bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Poza tym nie jest to potężna maszyna, z 4 GB pamięci RAM i niezbyt dużą ilością pamięci. Brak miejsca na dane zwykle nie jest wielkim problemem dla Chromebooka, ponieważ większość aplikacji jest dostępna online, ale jeśli planujesz podróżować z nim i przechowywać filmy i gry, może to stanowić problem.

Jeśli z tego powodu chcesz mieć więcej miejsca na dane, Best Buy oferuje model 128 GB przeceniony ze zwykłej ceny 300 USD do 269 USD. Biorąc pod uwagę, że te modele są dokładnie takie same – z wyjątkiem różnic w pojemności pamięci – dodatkowe 65 USD może wydawać się wysokie. Ale jeśli jej potrzebujesz, ta oferta jest dostępna w Best Buy.

Best Buy oferuje również niewielką ofertę na roczne subskrypcje Nintendo Switch Online. Subskrypcja usługi przez rok nie kosztuje nic z 20 dolarów, ale przy zakupie otrzymasz dziś kartę podarunkową Best Buy o wartości 5 USD. To samo dotyczy członkostwa rodzinnego Switch Online, które pozwala na korzystanie z maksymalnie ośmiu użytkowników w ramach jednej subskrypcji. Kosztuje 35 USD i zawiera kartę podarunkową Best Buy o wartości 5 USD. Switch Online zapewnia dostęp do coraz większej bazy klasycznych gier NES i SNES. Usługa umożliwia również tworzenie kopii zapasowych wybranych zapisów gier w chmurze i umożliwia granie w gry online dla wielu graczy.

: Avery White / The Verge

Jednym z najlepszych laptopów do gier wydanych w tym roku jest Asus ROG Zephyrus G14, który kosztuje 250 USD od zwykłej ceny 1450 USD w Best Buy. Ma zgrabną konstrukcję, świetną klawiaturę i gładzik, a żywotność baterii znacznie przewyższa żywotność większości energochłonnych laptopów do gier. Ponadto jest świetny w grach, jak można się spodziewać.

To, co sprawia, że ​​dzisiejsza oferta w Best Buy jest szczególnie dobra, to fakt, że ten model pasuje do tego, który moja koleżanka Monica Chin przetestowała w tej recenzji. Ma 14-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz, szybki procesor AMD Ryzen 9 4900HS, kartę graficzną Nvidia RTX 2060 Max-Q, 16 GB pamięci RAM i dysk SSD 1 TB PCIe.

Jego wady mogą być dla Ciebie przełomem. Zephyrus G14 nie ma kamery internetowej. Monica poinformowała również, że procesor może się nagrzewać pod presją, więc miej to na uwadze.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook