GryNowościTelefony

Lenovo przedstawia 13-calowy tablet z Androidem za 679 USD, który działa jako przenośny monitor

Lenovo ogłosiło nową, za 679 USD Yoga Tab 13, globalną wersję Yoga Pad Pro, która została wprowadzona na rynek w Chinach na początku tego roku. Tablet może pełnić funkcję zewnętrznego wyświetlacza laptopa (lub Nintendo Switcha lub dowolnego innego urządzenia HDMI), dzięki wbudowanemu portowi Micro HDMI. A dzięki dołączonej podpórce ze stali nierdzewnej, która może obracać się o 180 stopni od tyłu urządzenia, możesz je postawić lub powiesić na ścianie.

Tab 13 został ogłoszony wraz z wieloma innymi tabletami z Androidem, które Lenovo zamierza wprowadzić na rynek jeszcze tego lata, w tym mniejszy Yoga Tab 11, Tab P11 Plus z wyświetlaczem 2000 x 1200 oraz budżetowe Tab M7 i Tab M8. (Ten ostatni nie będzie sprzedawany w USA.)

Tab 13 jest kompatybilny z Precision Pen 2 firmy Lenovo, co oznacza, że ​​możesz rysować lub robić notatki, gdy jest podparty. Zawiera kamerę 8 MP (dla „inteligentniejszego logowania” na Lenovo) z redukcją szumów tła podczas połączeń wideo. Lenovo twierdzi, że uzyskasz do 12 godzin pracy na baterii, a jego ekran 1080p może osiągnąć jasność 400 nitów.

Wszystkie nowe tablety obsługują nową przestrzeń rozrywkową Google, która umożliwia użytkownikom dostęp do filmów, książek i gier z wielu różnych aplikacji w jednym centrum.

Lenovo ma przyzwoite osiągnięcia w zakresie urządzeń z Androidem nastawionych na rozrywkę. Jego najnowszy Tab P11 Pro, który zawiera ekran OLED i głośniki Dolby Atmos, okazał się w naszych testach doskonałą maszyną do oglądania filmów, chociaż nie było to nasze ulubione urządzenie produktywności.

Obraz: Lenovo

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook