GryRTVTelefony

Lenovo Smart Clock Essential plus cztery inteligentne żarówki kosztują 30 USD w Best Buy

W październiku ubiegłego roku Lenovo zaprezentowało swój nowy budzik z funkcją Asystenta Google, Smart Clock Essential. Za jedyne 50 USD Lenovo Smart Clock Essential jest nieco inteligentniejszy niż przeciętny zegar nocny. Nie tylko wyświetla godzinę, warunki pogodowe i aktualne alarmy, ale jego kompaktowa konstrukcja nie zajmie dużo miejsca na szafce nocnej lub stoliku nocnym.

Lenovo Smart Clock Essential kosztuje obecnie 25 USD w Best Buy. A jeśli chcesz w pełni wykorzystać Asystenta Google i dodać trochę inteligentnych rozwiązań do swojego domu, Best Buy oferuje obecnie pakiet obejmujący Lenovo Smart Clock Essential i cztery inteligentne żarówki C firmy GE Direct Connect za jedyne 30 USD.

Jeśli jesteś na rynku nowej pary bezprzewodowych słuchawek dousznych i nie masz nic przeciwko zakupowi odnowionej pary, Best Buy sprzedaje parę fantastycznych bezprzewodowych słuchawek dousznych Samsunga w kształcie fasoli, Galaxy Buds Live, za jedyne 70 USD – zakładając, że Ty chcę je w kolorze białym. Możesz je również zdobyć za 80 USD w brązie lub 85 USD w czerni.

Jeśli chcesz nową parę, możesz kupić Galaxy Buds Live za 140 USD w Best Buy, 30 USD od zwykłej ceny 170 USD.

Galaxy Buds Live (odnowiony certyfikat Geek Squad)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii. Odnowioną parę można kupić już za 70 USD w Best Buy.

W zeszłym roku wydawca 505 Games wydał wersję PC dla systemu Windows Death Stranding. Chociaż gra została wydana w 2019 roku jako wyłączność na PS4, mój kolega Sam Byford mówi, że najnowszy tytuł Hideo Kojimy warto zagrać ponownie na PC, pod warunkiem, że masz komputer do gier, na którym można grać.

Jeśli chcesz odebrać wersję PC Death StrandingFanatical sprzedaje dziś klucze cyfrowe za 24 $, a Green Man Gaming obniżył cenę gry do 25 $.

Death Stranding (PC)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Hideo Kojima to gra akcji z otwartym światem, w której gracze dostarczają zaopatrzenie w apokaliptyczne Stany Zjednoczone.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook