Gry

Lenovo stworzyło fotel do gier w stylu Demon Slayer z wbudowanym fałszywym mieczem

Lenovo nie jest głównym graczem na scenie krzeseł do gier, ale jest Pogromca demonów-tematyczna kreacja pokazuje, że gdyby zechciała, z łatwością mogłaby zrujnować konkurencję. Za Kotaku, firma wyprodukowała krzesło z limitowanej edycji, które ma wbudowaną w bok katanę w kaburze. Ale zanim wyobrazisz sobie, jak kręcisz się na krześle z wyciągniętym mieczem, niestety w kaburze nie ma katany. Czy tworzenie pliku Pogromca demonów krzesło, którym nie można właściwie zabijać demonów?

Podwójnie smutne jest to, że nie możesz kupić krzesła. Tylko pięć jest przygotowywanych do rozdania w Japonii. Hej, jeśli mieszkasz w Japonii, obserwuj konto Lenovo of Japan na Twitterze, a następnie prześlij dalej tweeta i spróbuj wygrać to miejsce w imieniu nas wszystkich.

Fotel do gier Lenovo Demon Slayer

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne części, z wyjątkiem samej katany.
: Lenovo

Lenovo twierdzi, że jest to dostosowana wersja wcześniejszego modelu, ale nadal wygląda fajnie. Jego kolorystyka pasuje do garderoby Giyu Tomioki z Pogromca demonów i być może od tamtej pory naprawdę mógłby stać się hitem Pogromca demonów przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych po wielkiej premierze kasowej w Japonii. Ale niestety utknąłem tutaj w piątek, gapiąc się na krzesło, którego nie mogę mieć, myśląc o sposobach, w jakie zainspiruje to tak wiele osób do spróbowania przymocowania katan do krzeseł do gier. Bądź ostrożny!

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook