Różności i nowinki technologia

Letnia wyprzedaż Nomada odrzuca 30 procent zniżki na sprzęt telefoniczny w całej witrynie!

Kochaj wszystkie rzeczy Skórzany? W takim razie zechcesz sprawdzić letnią wyprzedaż Nomad’s Summer Vibes, która potrwa do 25 lipca. Producent akcesoriów oferuje 30 procent zniżki na wszystkie produkty Nomad w pełnej cenie, jeśli użyjesz kodu promocyjnego LATO30 w kasie. Przetestowaliśmy kilka z tych akcesoriów pod kątem osobistych urządzeń technicznych, w tym etui na telefony, kable, portfele i ładowarki bezprzewodowe. To są nasze ulubione.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Przypadki Nomadów

Wytrzymała obudowa Nomad z MagSafe

: Nomad

Większość skóry, której używa Nomad, pochodzi z cenionej garbarni Horween z Chicago. Obecnie mam etui wykonane z tej skóry owinięte wokół mojego iPhone’a 12 Pro Max. Materiał jest miękki i z czasem pokrywa się ładną patyną. Zapewnia też przyzwoitą ochronę. Poliwęglanowy korpus etui ma po bokach osłonę z termoplastycznego elastomeru, a przednie krawędzie są lekko uniesione, aby ekran nie dotykał biurka, gdy kładziesz telefon ekranem w dół. Wnętrze etui jest wyłożone ochronną mikrofibrą, a obudowa jest osadzona szeregiem magnesów, dzięki czemu można go używać z dowolnymi akcesoriami MagSafe.

Nie masz iPhone’a 12? Nomad nadal sprzedaje te etui na iPhone’a 11, iPhone’a XS, iPhone’a XR i Google Pixel 4.

Od ponad roku mam ten wytrzymały futerał chroniący moje AirPods Pro i nadal jest w doskonałym stanie. Skóra jest o wiele ładniejsza niż błyszcząca obudowa Apple. Nie martw się, ładowanie bezprzewodowe nadal działa i nadal możesz nacisnąć przycisk z tyłu, aby zresetować łączność Bluetooth bez konieczności zdejmowania obudowy. Jest nawet otwór, przez który może świecić światło LED.

Nomad sprzedaje również podobne etui do standardowych AirPods i nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych Pixel Buds A-Series, które niedawno sprawdziliśmy.

Podobał nam się ten przypadek na tyle, że znalazł się w naszym przewodniku po najlepszych akcesoriach do iPada. Ma przednią i tylną skórzaną ochronę łupka, a także zakrywa krawędzie. Nie blokuje miejsca na Apple Pencil. Ponieważ jest to folio, możesz użyć go jako podstawki do podparcia iPada. Jest dostępny tylko dla iPada Air obecnej generacji, 12,9-calowego iPada Pro 3. i 4. generacji oraz 11-calowego iPada Pro 1. i 2. generacji. (W skrócie, jest kompatybilny tylko z dwoma poprzednimi urządzeniami iPad Pro, a nie modelami 2021).

Jeśli nie chcesz etui typu folio, ale tylko tylnej ochrony, zamiast tego chwyć etui Rugged Case.

Bezprzewodowe ładowarki i kable Nomad

Stacja bazowa Nomad Pro

: Nomad

Spośród wielu testowanych ładowarek bezprzewodowych Nomad Base Station Pro jest tą, która pozostaje na moim biurku. Wykorzystuje stosunkowo nową technologię firmy o nazwie Aira, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzenia w dowolnym miejscu na powierzchni — nie trzeba odkładać go w bardzo konkretnym miejscu ani martwić się, że najmniejsza niewspółosiowość uniemożliwi ładowanie urządzenia . Prawdziwa wygoda! (Możesz przeczytać więcej o tej technologii tutaj.) Ten pad może ładować około trzech urządzeń, takich jak dwa telefony i etui na bezprzewodowe słuchawki douszne, i wygląda bardzo, bardzo elegancko ze skórzanym wierzchem. Tylko uwaga: naładowałem za to dziesiątki telefonów, ale jedynymi telefonami, które wydają się mieć problemy, są urządzenia Google Pixel. Jeśli go masz, złap coś innego, na przykład ładowarkę poniżej.

Wkrótce dodam tę małą ładowarkę do naszego przewodnika po najlepszych ładowarkach bezprzewodowych. Nie korzysta z tej samej technologii Aira, co powyższa ładowarka, ale to nie ma znaczenia; jest tak kompaktowy, że nie będziesz miał trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Jest atrakcyjny i zawiera kabel USB-C na USB-C.

Nomad ma w sprzedaży inne ładowarki bezprzewodowe, których nie testowaliśmy, w tym podstawkę, stację bazową bez technologii Aira, ale z dodatkowymi portami USB oraz te z wbudowanymi ładowarkami Apple Watch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook