GryMediaNowości

Letnie wydarzenie League of Legends zawiera powieść wizualną

Riot Games ogłasza wielkie letnie wydarzenie, Strażnicy Światła, które odbędzie się we wszystkich pięciu obecnie dostępnych grach: League of Legends, League of Legends: Dzika Szczelina, Legendy Runeterry, Taktyka walki drużynowej, i Valorant. Podczas wydarzenia każda gra otrzyma tematyczne treści, ale League of Legends gracze otrzymają specjalną ucztę: będą mogli zagrać w wizualną opowieść w stylu powieści bezpośrednio w kliencie gry.

Akcja fabularna, zatytułowana „Rise of the Sentinels”, ma być „dostępna dla każdego”, mówi Thomas Cunningham, kierownik narracji w Riot Games. Pogranicze w e-mailu. Chodzi o to, że będziesz mógł się nim cieszyć, jeśli jesteś nowym graczem lub jeśli jesteś już dobrze zorientowany w League of Legends fabuła.

Zrzut ekranu z nadchodzącej historii.
Obraz: Gry Riot

Oto krótkie podsumowanie historii udostępnione przez Riot — wygląda na to, że spotkacie się z kilkoma znajomymi twarzami z gry:

Wcielając się w postać początkującego Strażnika, gracze odkryją tajemnice związane z powrotem Viego i wezmą udział w walce przeciwko niemu z ukochanymi Strażnikami, takimi jak Senna i Lucian, oraz dołączą do nich nowe twarze, takie jak Vayne, Graves i nie tylko.

A jeśli chcesz dowiedzieć się, co wydarzyło się przed historią Powrotu Strażników, obejrzyj dwuminutowe podsumowanie wideo Riot.

Jeśli chodzi o decyzję o użyciu formatu powieści wizualnej w Rise of the Sentinels, „chcieliśmy dać graczom szansę na budowanie osobistych relacji z tymi postaciami i dokonywanie znaczących wyborów, jednocześnie czując, że są częścią czegoś bardzo więksi od nich samych” – mówi Cunningham. „Powieści wizualne są w tym świetne, zwłaszcza jeśli chodzi o zrównoważenie wyborów indywidualnych graczy z dalekosiężną narracją”.

Wydarzenie w League of Legends trwa od 8 lipca do 10 sierpnia, a według Cunninghama ukończenie każdego rozdziału powinno zająć większości graczy około pięciu minut. Oprócz doświadczenia fabularnego, League of Legends gracze będą mogli również wypróbować nowy tryb o nazwie Ultimate Spellbook, w którym mogą korzystać z drugiej superumiejętności, prawdopodobnie prowadzącej do wybuchowych i pełnych akcji walk.

Strażnicy Światła również zobaczą premierę bohatera w całym in-wszechświecie League of Legends gry podczas tego samego wydarzenia po raz pierwszy. W ciągu dwóch tygodni nowy mistrz Akshan przyjedzie do Legendy Runeterry, następnie Taktyka walki drużynowej, następnie League of Legendsi wreszcie do finally Dzika Szczelina.

Powieść wizualna „Rise of the Sentinels” reprezentuje ostatnie wysiłki Riot zmierzające do zbudowania League of Legends wszechświat, który rozszerzył również na inne media. Studio nawiązało współpracę z Marvel Entertainment, aby na przykład tworzyć komiksy, a po drodze jest seria Netflix o nazwie Tajemna.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook