Różności i nowinki technologia

LG opracowuje drzwi przesuwne wykonane z przezroczystych wyświetlaczy OLED

Firma LG nawiązała współpracę ze szwedzkim producentem Assa Abloy Entrance Systems, aby opracować automatyczne drzwi przesuwne z wbudowanymi przezroczystymi wyświetlaczami OLED, poinformowała dziś firma. Drzwi będą skierowane do firm, a LG twierdzi, że będzie mogło witać klientów, komunikować się z pracownikami lub wyświetlać reklamy.

Firma LG od jakiegoś czasu prezentuje swoje przezroczyste wyświetlacze, a na początku zeszłego roku zaprezentowała szereg przezroczystych oznakowań. Teraz widzimy panele używane w prawdziwym świecie. W sierpniu firma LG ogłosiła, że ​​jej wyświetlacze były używane w oknach wagonów metra w Pekinie i Shenzhen w Chinach, oraz Informacje OLED donosi, że zarówno przezroczyste telewizory OLED Panasonic, jak i Xiaomi używają paneli LG.

Jedno zdjęcie pokazuje, jak drzwi można wykorzystać do wyświetlania reklam.
: LG

Inny duży producent wyświetlaczy w Korei Południowej, Samsung, również eksperymentował w przeszłości z przezroczystymi wyświetlaczami OLED, ale The Korea Herald zgłosił w 2016 roku, że zaprzestał produkcji technologii.

Ogłoszenie firmy LG nie wskazuje, kiedy te wysokiej klasy drzwi mogą stać się dostępne dla firm. Ale biorąc pod uwagę, że zaczęto wdrażać przezroczystą technologię OLED, nie mogą one być zbyt daleko od ozdabiania najbardziej dekadenckich centrów handlowych na świecie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook