NowościTelefony

LG zapowiada wysuwany wyświetlacz do swojego następnego telefonu Explorer Project

Oficjalne ujawnienie skręcającego się smartfona Wing firmy LG miało charakter post-kredytowy w stylu Marvela: zapowiedź kolejnego telefonu z nowej serii „Explorer Project”, która wydaje się mieć rozszerzalny, wysuwany wyświetlacz.

Klip, jak zauważył CNET, nie oferuje zbyt wielu informacji, tylko krótkie ujęcie boku telefonu wysuwającego się i cofającego, zanim się zaświeci, i pojawia się hasło „wstrzymaj oddech”, a po nim logo LG Explorer Project. Ale przesłanie jest jasne: LG przynajmniej myśli o wysuwanym wyświetlaczu do przyszłego urządzenia.

LG Explorer Project – wprowadzony wraz z podobnym dziko wyglądającym skrzydłem – ma na celu zaoferowanie firmie miejsca do odkrywania sposobów „tchnięcia nowego życia w to, co czyni smartfon”. Rozsuwany telefon z pewnością pasowałby do tego rachunku.

Wysuwane telefony nie są nowym pomysłem, ponieważ ZTE już drażni prototyp na początku tego roku. Ale firma nie wysłała jeszcze urządzenia i jest możliwe, że LG może go pokonać. Ponadto charakter wysuwanego telefonu z elastycznym wyświetlaczem, który toczy się z boku iz tyłu urządzenia, ma wiele sensu dla LG, w szczególności biorąc pod uwagę, że firma pracowała nad rolowanym telewizorem (działającym pod podobna zasada) od lat.

Nie jest jasne, kiedy LG planuje zaoferować więcej informacji na temat swojego rozsuwanego telefonu, ale jasne jest, że między Wingem a najnowszym zwiastunem firma dopiero zaczyna wypróbowywać nowe i ciekawe projekty smartfonów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook