Gry

Linia iPhone’a 12 firmy Apple podobno nie będzie miała wyświetlaczy o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz

Ming-Chi Kuo ma nową notatkę badawczą, którą uzyskał MacRumors, to mówi Żaden z nadchodzących telefonów iPhone 12 firmy Apple będzie zawierał wyświetlacz ProMotion o wysokiej częstotliwości odświeżania – w tym droższe modele Pro. Kuo przewiduje, że Apple przejdzie na płynniejszą częstotliwość odświeżania 120 Hz w przyszłorocznej ofercie iPhone’ów w 2021 roku.

To dość rozczarowująca wiadomość, biorąc pod uwagę, że większość nowoczesnych flagowców z Androidem wykorzystuje teraz ekrany o wysokiej częstotliwości odświeżania w zakresie od 90 Hz do 120 Hz. Ale według niezawodnego i sprawdzonego Kuo, Apple zamierza utrzymać iPhone’y na tradycyjnym 60 Hz przez kolejny rok. Niektórych nie będzie to obchodziło lub nie uznają tego za zerwanie umowy, ale inni entuzjaści technologii poczują ukłucie. Płynna reakcja ekranów o wysokiej częstotliwości odświeżania zwiększa wrażenia użytkownika i może sprawić, że gra będzie przyjemniejsza.

Wycieki i plotki z ostatnich miesięcy wskazywały na obie drogi, czy Apple zwiększy częstotliwość odświeżania wybranych modeli iPhone’a 12. Przez chwilę myślano, że przynajmniej 6,1-calowe i 6,7-calowe modele „Pro” mogą otrzymać ProMotion, z nowym 5,4-calowym i 6,1-calowym standardowym iPhone’em 12, który będzie działał z częstotliwością 60 Hz. Technologia na pierwszej stronies Jon Prosser niedawno udostępnił zrzuty ekranu i wideo z tego, co opisał jako prototyp „PVT” iPhone’a 12 Pro Max, który zawierał ekran ustawień z przełącznikiem „włącz wysoką częstotliwość odświeżania”.

: Technologia pierwszej strony (YouTube)

W swoim filmie Prosser powiedział, że „około połowa” testowanych prototypów iPhone’a 12 Pro Max PVT miała ekran o wysokiej częstotliwości odświeżania, podczas gdy inne nie. Na zrzucie ekranu widać, że Apple zachęca testerów sprzętu do podwójnego sprawdzenia, czy ich konkretny model PVT obsługuje tę funkcję. Wygląda na to, że firma testowała oba scenariusze i, jeśli Kuo ma rację, ostatecznie zdecydowała się na 120 Hz na kolejny rok.

Jeśli chodzi o pozostałą część raportu Kuo, wspomina on również, że 5,4-calowy iPhone 12 będzie miał nieco mniejszy wycięcie w porównaniu do swojego większego rodzeństwa, gdzie wycięcie pozostanie niezmienione w rozmiarze od iPhone’a 11. Oczekuje się, że Apple Watch Series 6 będzie miał mniejszą wartość. aby przypominać poprzednie dwa smartwatche firmy, z bardziej znaczącym przeprojektowaniem możliwym już w przyszłym roku.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook