NowościRTV

Linia laptopów Asus 2021 obejmuje dwa nowe ZenBooki z dwoma ekranami

Asus ogłosił dwa nowe laptopy ZenBook Duo z dwoma ekranami w ramach zapowiedzi targów CES 2021. 15-calowy model będzie dostępny w Ameryce Północnej w kwietniu tego roku, ale 14-calowy model można zamówić w przedsprzedaży za 999,99 USD od 14 stycznia, a jego wysyłka 22 stycznia. Jest też nowy VivoBook i nowy ExpertBook dla osób poszukujących lekkich i przenośnych zakupów.

Jeśli jesteś nowy w linii ZenBook Duo, laptopy mają ekran główny (zwykły), a także ekran dodatkowy (ScreenPad Plus), który jest wbudowany w górną połowę klawiatury. Nie jest wystarczająco duży, aby cokolwiek robić, ale możesz załadować na niego swoje elementy rozpraszające (Twitter, Discord itp.), Aby trzymać je z dala od głównego obszaru roboczego. Niektóre programy, w tym Adobe, oferują również interfejsy specyficzne dla ScreenPad.

15,6-calowy ZenBook Pro Duo 15 OLED to aktualizacja dwuekranowego ZenBook Pro Duo 15, 15,6-calowego laptopa z dwoma ekranami i głównym wyświetlaczem OLED. Dostępny jest również model 14-calowy, kontynuacja zwykłego ZenBook Duo, który ukazał się w zeszłym roku. Ten model jest weryfikowany w programie Intel Evo, co oznacza, że ​​Intel gwarantuje, że ma dobrą wydajność, żywotność baterii i inne funkcje.

Te dwa Duos dostały skok w specyfikacji: Pro Duo 15 OLED ma teraz procesory 10.generacji Intela (do Core i9) i najnowszy mobilny procesor graficzny Nvidia GeForce RTX 3070. ZenBook Duo 14 zawiera teraz procesory 11. generacji firmy Intel (Core i7 lub Core i5) ze zintegrowaną grafiką Iris Xe (a także możesz dodać procesor graficzny Nvidia GeForce MX450).

Aktualizacja, z której jestem najszczęśliwszy, polega na tym, że obaj mają nowy projekt, który przechyla ScreenPad Plus do góry – nie jest już płaski na klawiaturze. Oznacza to, że nie musisz wyciągać szyi nad klawiaturą, aby odczytać dodatkowy wyświetlacz, co było niewygodne w starszych modelach Duo.

Jest też nowy projekt zawiasów, który według Asusa jest o 30 procent mniejszy i mniejszy rozmiar wentylatora. Asus zaktualizował również oprogramowanie ScreenPada (teraz nazywa się Screen Xpert 2), aby uwzględnić nowe aplikacje, które ułatwiają wielozadaniowość. Na przykład dzięki nowej funkcji Window Flick można łatwo „przesuwać” okna z jednego wyświetlacza na drugi.

Użytkownik edytuje zdjęcie za pomocą rysika na Asus Zenbook Duo 14.

Oto model 14-calowy.
: Asus

Poza krainą ZenBook jest nowy VivoBook S14, który również posiada certyfikat Evo. Asus twierdzi, że to najlżejszy 14-calowy VivoBook, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, waży zaledwie 2,87 funta. S14 został również wyposażony w procesory 11. generacji z grafiką Xe. Asus twierdzi, że żywotność baterii wynosi do 17 godzin.

Dostępny jest również zwykły VivoBook 14, który jest napędzany przez nowe procesory mobilne AMD Ryzen 5000 U-Series. Oba modele pojawią się w Ameryce Północnej w lutym, a ceny zostaną ogłoszone.

Otwarty VivoBook S14 jest odwrócony od aparatu, obok stosu akcesoriów, w tym rakiety tenisowej, skrzynki z narzędziami i pary okularów przeciwsłonecznych.

Oto VivoBook S14 w kolorze „głębokiej zieleni”.
: Asus

Wreszcie, Asus wprowadził pewne aktualizacje do swojej linii ExpertBook, w tym zadziwiająco lekkiego ExpertBook B9. Pełna nazwa nowego modelu to ExpertBook B9 B9450CEA (vPro).

Laptop o wadze 1,94 funta, który według Asusa jest najlżejszym 14-calowym laptopem biznesowym na świecie, zawiera teraz najnowsze procesory Intel vPro 11. generacji, które zapewniają szereg funkcji bezpieczeństwa i zdalnego zarządzania, w tym technologię Intel Active Management Technology.

ExpertBook ma wiele nowych funkcji ułatwiających prowadzenie rozmów konferencyjnych, w tym dwukierunkową technologię redukcji szumów AI, głośniki z certyfikatem Harman Kardon i obsługę Wi-Fi 6.

Nowy ExpertBook B9 pojawi się w pierwszym kwartale 2021 r., A ceny zostaną ogłoszone.

Asus ExpertBook B9 widziany z góry, z podświetlaną klawiaturą.  Na panelu dotykowym jest wyświetlany panel dotykowy LED.  Rysik znajduje się po lewej stronie, a dysk zewnętrzny po prawej.

Nowy ExpertBook B9 ma „wytrzymałość na poziomie wojskowym” według Asusa.
: Asus

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook