GryRTV

Mac mini z procesorem M1 jest przeceniony w kilku sklepach

Nowy Mac mini Apple z chipem M1 jest dostępny w sprzedaży u wybranych sprzedawców detalicznych. Jeśli chcesz kupić podstawową konfigurację, która ma 8 GB pamięci i 256 GB miejsca na dysku SSD, możesz ją kupić za jedyne 600 USD w Costco, ale pamiętaj, że wymagane jest członkostwo. Jeśli nie chcesz członkostwa Costco, możesz kupić tę samą konfigurację za 664 USD w Amazon lub 669 USD w B&H Photo.

Jeśli potrzebujesz nieco więcej miejsca na dane, B&H Photo ma również model z 512 GB dysku SSD (z 8 GB pamięci RAM) za 849 USD.

Apple Mac mini z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najbardziej przystępny cenowo komputer stacjonarny Mac firmy Apple jest teraz zasilany niestandardowym chipem M1 firmy Apple.

Jeśli wolisz laptopa, MacBook Pro z M1 jest jednym z najlepiej działających laptopów na rynku. Zarówno Amazon, jak i B&H Photo oznaczyły podstawowy model MacBooka Pro z końca 2020 roku, który obejmuje 256 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM, do 1199 USD, co jest najlepszą ceną tego laptopa.

Apple MacBook Pro z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Model MacBook Pro z końca 2020 r. To flagowy laptop Apple, który jest teraz zasilany nowym, niestandardowym układem krzemowym giganta technologicznego o nazwie M1.

Usługa subskrypcji online PlayStation Plus firmy Sony obejmuje wiele korzyści poza możliwością grania w gry online ze znajomymi. Aktywne członkostwo PS Plus zapewnia również dostęp do ekskluzywnych rabatów w PS Store, a także bezpłatnych gier, które zmieniają się co miesiąc. Eneba oferuje Skraj czytelnicy ze Stanów Zjednoczonych możliwość uzupełnienia zapasów usług poprzez zakup dwóch rocznych subskrypcji za jedyne 54 USD po wprowadzeniu kodu VERGE27AYEAR w kasie, do wyczerpania zapasów. Jeśli chcesz kupić tylko na rok, kosztuje 29 USD, kod promocyjny nie jest wymagany.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Jeśli jesteś jednym z pierwszych użytkowników PS5 lub Xbox Series X i szukasz telewizora, który w pełni wykorzysta sprzęt nowej generacji, telewizory CX OLED firmy LG są dobrym rozwiązaniem. Teraz możesz zaoszczędzić 600 USD na 55-calowym modelu z serii CX w Amazon i Best Buy, obniżając cenę do 1350 USD u obu sprzedawców. Pamiętaj, że jeśli jesteś zainteresowany zakupem telewizora w Best Buy, musisz zalogować się (lub zarejestrować; to nic nie kosztuje) na swoje konto My Best Buy.

LG CX 55-calowy OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

LG OLED z serii CX to w zasadzie najlepszy telewizor dla konsol do gier nowej generacji – i zapewnia wspaniałą jakość obrazu także w przypadku wszystkich innych zastosowań. Dostępny w rozmiarach 48, 55, 65 i 77 cali, CX to jeden z tych telewizorów, z których będziesz czerpać radość za każdym razem, gdy go włączysz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook