Różności i nowinki technologia

Mam nadzieję, że nie planowałeś oglądać Wonder Woman 1984 z bezpłatną wersją próbną HBO Max

Być może nadszedł czas, aby wylać jeden na okres próbny usługi przesyłania strumieniowego. CNET donosi, że HBO Max nie oferuje już użytkownikom darmowego tygodnia oglądania swoich treści, wzorując się zarówno na Disney Plus, jak i Netflix na początku roku. Ta zmiana, prawdopodobnie nieprzypadkowa, następuje zaledwie kilka tygodni przed 25 grudnia, kiedy Wonder Woman 1984 ma zostać uruchomiony w usłudze (a także w kinach, ale prawdopodobnie powinieneś zostać w domu). Chociaż nie może konkurować z darmowym, 14,99 USD, które musisz teraz zapłacić, aby zobaczyć film, nadal korzystnie wypada w porównaniu z ceną biletu do teatru (i jest to miesiąc rozrywki, a nie dwie godziny).

To nie pierwsza usługa przesyłania strumieniowego, w której nie ma bezpłatnej wersji próbnej przed wielkim wydaniem: Disney Plus zrobił to zaledwie kilka tygodni przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego Hamilton. Logika jest rozsądna, choć irytująca: ludzie chcą oglądać Big New Thing, a jeśli zaoferowałeś bezpłatną wersję próbną, mogą po prostu to obejrzeć i odskoczyć. Jeśli będą musieli za to płacić przez miesiąc, dużo to zrobią i mogą uzależnić się od czegoś innego, szukając innych treści, aby uzasadnić miesięczną subskrypcję. Lub, jeśli jesteś HBO Max, mogą zobaczyć absolutny zalew filmów, które pojawią się w serwisie w przyszłym roku i zdecydować, że warto go zatrzymać.

 promocyjne Wonder Woman 1984

Bezpłatne wersje próbne nie zwracają 200 milionów dolarów na produkcję.

Tak więc, jeśli masz nadzieję skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby obejrzeć Wonder Woman 1984, to już nie jest opcja. Czy warto płacić za miesiąc HBO Max? Będziesz musiał zdecydować, ale to, czy chcesz zapłacić, prawdopodobnie będzie zależeć od liczby innych usług przesyłania strumieniowego, za które płacisz, ponieważ z pewnością jest ich dużo. Jeśli chodzi o mnie, jest mi po prostu smutno, że muszę anulować plany dotyczące niesamowitego tygodnia bezpłatnego oglądania filmów pod koniec przyszłego roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook