Nowości

Mapy Apple będą teraz wyświetlać przewodniki turystyczne dotyczące COVID-19

Aby podróż w czasie pandemii była nieco mniej stresująca, Apple Maps będzie teraz wyświetlać wskazówki dotyczące podróży dostarczone przez Airports Council International (ACI), dzięki czemu będziesz wiedzieć, czego się spodziewać, zanim wystartujesz lub wylądujesz w miejscu docelowym.

Wskazówki dotyczące podróży – takie jak wymagania dotyczące maski, kontrole zdrowia i wytyczne dotyczące kwarantanny – będą wyświetlane na karcie miejsca danego lotniska w Mapach Apple wraz z linkami do oficjalnych stron internetowych z wytycznymi dotyczącymi lotnisk. Informacje powinny być widoczne na iPhone’ach, iPadach i Macach – chociaż obecnie tylko lotniska uczestniczące w portalu środków zdrowotnych ACI będą zawierać nowe informacje.

Wskazówki dotyczące podróży w Mapach Apple na iPhonie.
: MacStories

Mapy Apple zostały zaktualizowane, aby wyświetlać inne przydatne informacje dotyczące COVID-19 w ciągu ostatniego roku, takie jak lokalizacja stron testowych i dostępnych dostawców szczepionek. Możesz sprawdzić Apple Maps, aby sprawdzić, czy lotnisko, do którego podróżujesz, ma wskazówki, lub skorzystać z narzędzia ACI Check & Fly, aby znaleźć uczestniczące lotniska.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook