Różności i nowinki technologia

Marvel po raz pierwszy rzuca okiem na zdobywczynię Oscara Chloé Zhao’s Eternals

Marvel właśnie ujawnił pierwsze spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących projektów: Wieczności, kolejny duży zespół superbohaterów w studiu, który pojawi się w kinach 5 listopada. To kolejny duży projekt nagrodzonej Oscarem reżyserki Chloé Zhao, po jej nagrodach dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera Nomadland wcześniej w tym roku.

Niestety, zwiastun (który służy przede wszystkim jako szpula szumu w powrocie Marvela do hitów filmowych po miesięcznej przerwie wywołanej pandemią od premier kinowych) nie zawiera zbyt wielu materiałów filmowych z Wieczności. Zamiast tego są zaledwie kilka szybkich rzutów oka na niektóre z większych gwiazd, w tym Ajak Salmy Hayek na koniu, Kingo Kumail Nanjiani wpatrującego się w dal i Ikarisa Richarda Maddena stojącego na czele drużyny.

Największy moment zwiastuna (poza szeroką perspektywą pokazującą kilku nowych bohaterów w skafandrach) przypada Angelinie Jolie, dzierżącej gigantyczny miecz ze światła. Można przypuszczać, że w najbliższych miesiącach pojawi się bardziej znaczący zwiastun.

Największym na wynos jest to Wieczności może zacząć spełniać wieloletnią obietnicę Marvela dotyczącą tworzenia filmów z bardziej różnorodnymi obsadami niż pozornie nieskończona liczba kolesi o imieniu Chris, którzy zdominowali pierwszą dekadę filmów – coś, co jest szczególnie zachęcające do oglądania.

Wraz z krótkim spojrzeniem Wieczności, zwiastun zawiera również zaskakującą liczbę nowości Marvela, w tym oficjalne ogłoszenia dotyczące tytułów Czarna Pantera: Wakanda Forever (wcześniej określane jako Czarna Pantera 2) i Cuda, nadchodzący Kapitanie Marvel sequel, który będzie również kontynuacją nadchodzącej Pani Marvel w Disney Plus i zobaczą współpracę Carol Danvers (Brie Larson) i Kamali Khan z Iman Vellani.

Hype reel zawiera również zaktualizowane daty premiery na następne dwa lata projektów Marvel Studios, w tym Ant-Man and the Wasp: Quantumania i Strażnicy Galaktyki: Tom 3. Aktualny harmonogram wydań przedstawia się następująco:

  • Czarna Wdowa: 9 lipca 2021 r
  • Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni: 3 września 2021 r
  • Patroni: 5 listopada 2021 r
  • Spider-Man: No Way Home: 17 grudnia 2021 r
  • Doctor Strange w Multiverse of Madness: 25 marca 2022 r
  • Thor: Miłość i grzmot: 6 maja 2022 r
  • Czarna Pantera: Wakanda Forever: 8 lipca 2022 r
  • Cuda: 11 listopada 2022 r
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania: 17 lutego 2023 r
  • Strażnicy Galaktyki, Vol. 3: 5 maja 2023 r

Zapowiedź wideo zawiera kolejne szybkie spojrzenie na logo nadchodzącego ponownego uruchomienia MCU Jona Wattsa Fantastyczna Czwórka, ale bez informacji o dacie wydania. Biorąc jednak pod uwagę jego miejsce w składzie, nie pojawi się on w kinach najwcześniej pod koniec 2023 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook