Gry

Masa mięśniowa Cloud Strife na PS5: bardzo ważne śledztwo

Square Enix właśnie ogłosił Final Fantasy VII Remake Intergrade, ulepszona wersja PS5 FF7 Remake który obejmuje ulepszenia graficzne, takie jak „ulepszone tekstury, oświetlenie i środowiska tła”. Ale niektórzy użytkownicy ResetEra zauważyli jeszcze jedną potencjalnie ogromną aktualizację graficzną: słynne chude ramiona Cloud mogły stać się nieco mocniejsze.

Czy Cloud zyskał większą popularność w nowej generacji, jak samo PS5?

Oczywiście gwarantowało to pełne dochodzenie.

Obejrzyj ten obraz od użytkownika Tyaren:

: użytkownik ResetEra Tyaren

I ten GIF od użytkownika Rickenslacker:

GIF: użytkownik ResetEra Rickenslacker

Przekonujące, prawda? Te dwa obrazy stanowią mocny argument. Ale mój Skraj koledzy i ja nie byliśmy do końca pewni. Jak nasz towarzysze broni w Reddit sugerował, że może to być sztuczka z ulepszonym oświetleniem lub nieco innymi kątami na obrazach.

Potrzebowaliśmy mocniejszych dowodów i dlatego, że tak jest profesjonalny dziennikarze tutaj w The Vergewiedzieliśmy, że musimy zagłębić się głęboko, aby spróbować rozwiązać to pytanie – tak jak to zrobiliśmy, porównując wysoką damę Resident Evil Village do innych wysokich rzeczy. Spędziliśmy więc większą część godziny, dyskutując o problemie w Slacku, bardzo dokładnie przybliżając zdjęcia ramion Clouda i przeglądając zwiastuny klatka po klatce, aby znaleźć zauważalną różnicę w nieistniejącej masie mięśniowej postaci z gry wideo. .

Niestety, kilka zdjęć obok siebie z samego Square Enix utrudniło rozstrzygnięcie sporu. Przekonaj się sam na tych zrzutach ekranu zrobionych z tego urzędnika Final Fantasy VII Remake Intergrade wideo.

: Square Enix

: Square Enix

: Square Enix

Potrzebowaliśmy dowodu, cholera. Na szczęście mój kolega Mitchell Clark wpadł na potężny pomysł, aby pokolorować obrazy z wersji gry na PS5 i PS4 i nałożyć je na siebie. Sprawdź wynik na poniższym filmie (wersja na PS5 jest czerwona, a wersja na PS4 jest niebieska). Dla mnie jest to jak dotąd najsilniejsza ocena.

Co rozczarowujące, wygląda to również tak, jakby ramiona Clouda nie zmieniły się w ogóle z PS4 na PS5. Womp womp.

Zostawię ci decyzję, czy Cloud rzeczywiście wzmocnił swój debiut na PS5, czy nie. Ale myślę, że wszyscy możemy zgodzić się co do jednego: Chmura jest o wiele bardziej sprytna w obu wersjach Przerobić niż był w oryginalnej grze.

Obraz: ResetEra user momerath

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook