Różności i nowinki technologia

Master & Dynamic Sale (2021): słuchawki treningowe, słuchawki z redukcją szumów i nie tylko

Nowojorska, nowatorska moda firma Master & Dynamic produkuje słuchawki, które powodują ślinienie się audiofilów. Jej produkty audio mają charakterystyczny retro klimat z połowy XX wieku i brzmią nawet lepiej, niż wyglądają. Niestety słuchawki często są odpowiednio wyceniane.

Ale w tym tygodniu firma organizuje wyprzedaż dla rodziny i przyjaciół. Do 19 kwietnia możesz skorzystać z kodu w wysokości 25% zniżki w całej witrynie BFF25. Sprzedaż nie obejmuje jego najnowszej pary z redukcją szumów, MW08, a także wszelkich kart podarunkowych, opakowania na prezent lub monogramów. Ale zawiera wiele produktów audio, które wypróbowaliśmy i pokochaliśmy przez lata. Jeśli szukasz wiosennego ulepszenia swojej konfiguracji do pracy w domu lub potrzebujesz podejrzanie dobrze zaplanowanego prezentu na Dzień Matki, poniżej mamy kilka zaleceń.

A jeśli te śliskie, drogie puszki to nadal więcej pieniędzy, niż chciałbyś wydać, zapewniamy Ci ochronę. Sprawdź nasze propozycje najlepszych słuchawek bezprzewodowych, najlepszych bezprzewodowych słuchawek treningowych i najlepszych tanich słuchawek.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Master & Dynamic MW07 Go

: Master & Dynamic

Recenzent WIRED, Parker Hall i ja wypróbowaliśmy te piękne bezprzewodowe słuchawki do ćwiczeń (9/10, WIRED poleca). Niedawno usunąłem je z naszego zestawienia pączków treningowych na rzecz kilku nowszych opcji, ale są one nadal kompaktowe, atrakcyjne i niesamowicie wygodne, z fantastycznym dźwiękiem, z którego słynie Master & Dynamic.

Niski profil oznacza również, że nie odbijają się od ucha podczas długich biegów. Pąki nie mają aktywnej redukcji szumów, ale świetne dopasowanie skutkuje całkiem skuteczną pasywną redukcją szumów. Jeśli ty zrobić wymagają redukcji szumów, MW07 Plus są nieco większe i bardziej masywne, ale mają jedne z najlepszych redukcji szumów, jakie Hall kiedykolwiek wypróbował na bezprzewodowych pączkach.

Master & Dynamic MW65 ANC

: Master & Dynamic

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook