Gry

Memorial Day przyniósł fantastyczne oferty technologiczne

Memorial Day to poniedziałek, 31 maja, ale wiele z najlepszych ofert upamiętniających święta jest już dostępnych przed weekendem. W tej kolumnie zawsze podamy Ci najważniejsze oferty, o których musisz wiedzieć. Ale jeśli jesteś spragniony więcej (np. o wiele więcej), mój kolega Brandon Widder skompilował najlepsze oferty z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day) dotyczące gier wideo, słuchawek, telewizorów i innych drobiazgów, które mogą Cię zainteresować.

Oto kilka najważniejszych wydarzeń.


Jeśli masz iPhone’a 8 lub nowszy model iPhone’a, obsługuje on szybkie ładowanie. Jednak aby uzyskać szybkie ładowanie, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Dogodnie współpracowaliśmy z Daily Steals, aby zabezpieczyć ofertę na pakiet, który zawiera ładowarkę Apple 20 W USB-C i kabel Lightning na USB-C. Zwykle 40 USD kosztuje zaledwie 15 USD, gdy używasz kodu VERGEUSBC przy kasie.


Wieloosobowa gra kryminalna Pośród nas jest do pobrania za darmo dla systemu Windows z Epic Games Store do 3 czerwca. Zwykle kosztuje 5 USD, więc nie jest to ogromna oszczędność, ale jest to fantastyczna gra ze zdrową bazą graczy. Aby go jednak odebrać, potrzebujesz konta w sklepie Epic Games Store.

Pośród nas

Pośród nas, opracowany przez InnerSloth, wydany w 2018 roku. Ale w 2020 roku gra odnotowała ogromny napływ graczy podczas pandemii COVID-19. Zespół aktualizuje podstawową grę o mapy i funkcje, zamiast kontynuować kontynuację.


Amazon ma najlepszą jak dotąd cenę bezprzewodowych słuchawek nausznych Beats Solo Pro. Normalnie 300 dolarów, w szarej kolorystyce spadają do 150 dolarów. Słuchawki Solo Pro są wyposażone w aktywną redukcję szumów i bezprzewodowy chip Apple H1, który umożliwia wydawanie poleceń głosowych bez użycia rąk oraz szybkie i łatwe połączenie z iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac.

Beats Solo Pro

Ceny brane w momencie publikacji.

Nasz najlepszy wybór dla najlepszych nausznych słuchawek z redukcją szumów. Beats Solo Pro są idealne, jeśli potrzebujesz wytrzymałych słuchawek podczas treningu.


Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

: Sony / Gry na bezsenność

Do poniedziałku 31 maja Skraj czytelnicy mogą otrzymać kilka dolarów zniżki na kartę podarunkową PlayStation Store o wartości 50 USD, którą można wykorzystać na PlayStation 4 lub PlayStation 5. Aby odebrać ofertę, odwiedź Eneba, kliknij „Kup teraz” i wpisz kod oferty 50USDVERGE. Jeśli chodzi o to, na co używasz karty podarunkowej, sprawdź wyprzedaż Sony Days of Play, która obniża koszt kilku gier na PS4 i PS5, w tym Spider-Man: Miles Morales, patrz powyżej.


Fot. Chaim Gartenberg / The Verge

Jeśli masz mnóstwo urządzeń obsługujących Qi, takich jak telefon, AirPods i smartwatch, możesz ładować je wszystkie w tym samym czasie za pomocą stacji bazowej Nomad Pro. Ta podkładka ładująca zwykle kosztuje 200 USD, ale można ją kupić za 100 USD do soboty. Po prostu użyj kodu oferty SKRAJ przy kasie.

Wysokiej klasy model Nomada jest kompatybilny z kilkoma urządzeniami Apple, Samsung i Google, z kilkoma wyjątkami, w tym Pixel 5 i Pixel Buds. Nomad niedawno ulepszył także obsługę urządzeń iPhone 12 wyposażonych w system ładowania MagSafe. Krótko mówiąc, wbudowany magnes iPhone’a 12 spowolnił ładowanie w stacji bazowej Pro, ale ostatnio został ulepszony.

Stacja bazowa Nomad Pro

Ceny brane w momencie publikacji.

Bezprzewodowa ładowarka Base Station Pro Qi firmy Nomad zawiera wiele cewek ładujących Aira FreePower, które zapewniają cienką konstrukcję bez uszczerbku dla wydajności. Jego konstrukcja pomaga marnować mniej energii i generować mniej nadmiaru ciepła w porównaniu z większością innych opcji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook