Gry

Metro: Last Light Redux jest darmowe na GOG

Jeśli nigdy nie miałeś okazji do kupowania i grania Metro: Last Light, zremasterowana wersja jest bezpłatna w sklepie GOG dziś i jutro (za pośrednictwem Wielokąt). Gra była już od jakiegoś czasu niedostępna, ale nadal jest tak przerażająca jak zawsze, nawet jeśli grasz w nią po raz drugi lub trzeci. A kiedy otrzymasz grę z GOG, jest ona dostarczana bez DRM, więc Twoja kopia gry nie jest powiązana z żadną konkretną platformą. Możesz pobrać pliki na swój dysk twardy i nadal będzie działać bez zainstalowanego programu uruchamiającego GOG.

Proces zgłaszania roszczeń do gry jest trochę nieoczywisty, ponieważ „Metro: Last Light Giveaway ”na samej górze strony prowadzi tylko do ekranu wyszukiwania GOG. Aby odebrać darmową grę, najpierw zaloguj się (lub załóż konto, jeśli go nie masz), a następnie przejdź do strony głównej. Przewiń w dół, aż zobaczysz baner z przyciskiem „Tak, odbierz grę”. Nawiasem mówiąc, „tak” oznacza, że ​​zgadzasz się na otrzymywanie e-maili marketingowych od GOG, więc pamiętaj o tym przed kliknięciem. Kliknięcie przycisku powinno dodać grę do biblioteki, skąd możesz ją pobrać i pobrać.

Zrzut ekranu ze strony GOG, pokazujący przycisk odbioru gry

Ten duży zielony przycisk to jedyna rzecz, którą możesz kliknąć, a która faktycznie zapewni ci grę.

Oferowanie darmowej, naprawdę bardzo dobrej gry może być próbą właściciela GOG, CD Projekt Red, aby spróbować odzyskać część dobrej woli, którą stracił w tym miesiącu. Firma borykała się z nieudaną premierą Cyberpunk 2077, a także kryzysem PR dotyczącym samego GOG: niektórzy obawiają się, że firma skapitulowała przed chińskim rządem, cofając decyzję o przeprowadzeniu gry Red Candle Games. Poświęcenie, który zawierał niepochlebne odniesienia do chińskiego prezydenta we wczesnej wersji.

Jeśli zdecydowałeś się nie korzystać z usług CD Projekt Red z jakiegokolwiek powodu i nie przeszkadza ci, że gra utknęła na jednej platformie, nadal możesz ją kupić całkiem tanio na Steamie – tam będzie 3,99 $ do 5 stycznia . Bez względu na wybraną platformę, Metro: Last Light to świetna gra z solidną historią – i wieloma pełnymi napięcia i biciem serca. Grałem, gdy byłem co prawda trochę za młody, co spowodowało sporo koszmarów, więc może nie być dla osób o słabym sercu.

Jeśli masz ochotę na więcej darmowych gier, Torchlight II jest dostępny bezpłatnie w Epic Games Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook