Różności i nowinki technologia

Metroid wygląda niesamowicie w Lego – i może stać się prawdziwy, jeśli zagłosujesz

Jeśli chcesz Metroid Zestaw Lego, masz moc przybliżenia pomysłu do rzeczywistości. Użytkownik L-DI-EGO przesłał projekt na stronie Lego’s Ideas, który przenosi obróbkę bloków na Samus i jej statek bojowy, ale strona wymaga głosów, aby uzyskać tę koncepcję przed samym Lego (przez Życie Nintendo).

Lego Ideas to oficjalna strona, na której użytkownicy mogą przesyłać swoje koncepcje i projekty do rozważenia przez firmę Lego, a fani Lego mogą głosować na swoich faworytów. Jeśli zgłoszenie otrzyma 10 000 głosów, Grupa Lego może przekształcić je w prawdziwy produkt. W tej chwili Metroid concept ma około 5700 głosów, więc to nieco ponad połowa. Jeśli pomysł Ci się podoba, możesz wejść na stronę internetową i położyć kciuk na wadze.

: L-DI-EGO na temat Lego Ideas

: L-DI-EGO na temat Lego Ideas

Warto jednak zauważyć, że wiele zgłoszeń, które otrzymały 10000 głosów, w rzeczywistości nie trafia na półki sklepowe. Program działa od 2008 roku i do tej pory do produkcji trafiły tylko 33 zestawy. Lego gwarantuje tylko, że przyjrzy się pomysłowi, ale zazwyczaj fani czekają na odpowiedź od firmy tylko po to, aby otrzymać odrzucenie.

To nie znaczy, że jest to niemożliwe. Lego ma stronę zawierającą listę niektórych pomysłów, które możesz dziś kupić. Lista obejmuje naprawdę niesamowitą rakietę Saturn V z 1969 roku, a my pisaliśmy o zestawie Doctor Who, który rozpoczął się jako Idea. Pomysły kosmiczne naprawdę wydają się przemawiać do Lego, ponieważ prawie jedna czwarta wyprodukowanych zestawów (jeśli liczyć WALL-E i Doctor Who) była związana z kosmosem. Obejmuje to zestaw Women of NASA i odtworzenie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Może to dobry znak, odkąd Metroid jest osadzona w kosmosie?

Obraz proponowanego zestawu Metroid Lego

Nie zobaczysz czegoś takiego na Ziemi.
: L-DI-EGO na temat Lego Ideas

Jak wyglądałaby oficjalna wersja tego? Założę się, że nadal spoko.
: L-DI-EGO na temat Lego Ideas

Pomimo przykładów kosmicznych program nie działa z prędkością warp. Często może minąć rok od sprawdzenia pomysłu do zakupu: ten zestaw Doctor Who otrzymał 10000 głosów 7 kwietnia 2014 r., A na półki sklepowe trafił w grudniu 2015 r.

A nawet jeśli Metroid pomysł ostatecznie został wyprodukowany przez Lego, nie ma żadnych obietnic, że będzie wyglądał tak samo, jak teraz. Lego często wprowadza zmiany w projektach Pomysłów. Możesz to zobaczyć, porównując plik Powrót do przyszłości zestaw z 2011 roku. Na górze wersja Pomysły, a na dole opakowanie detaliczne.

: m.togami na Lego Ideas

Hoverboard i dopasowanie Doca to wyraźne obniżki.
: Lego

Podczas gdy Lego decyduje się to zrobić Metroid zestaw może być mało prawdopodobny, ma już związek z Nintendo na podstawie prac, które firmy wykonały nad kilkoma zestawami Super Mario i wersją NES, która jest tak samo ujmująco blokowa jak grafika systemu.

Gdyby Metroid nie jest twoją ulubioną serią Nintendo, jest zestaw Animal Crossing właśnie pod linią 10.000 głosów. Otrzymał ponad 9000 głosów, więc wystarczy niewielki nacisk, aby dostać się na biurko Lego. A jeśli chcesz spędzić wieczór marząc o zestawach Lego, które prawdopodobnie nigdy się nie pojawią, proponuję przyjrzeć się zestawom Pomysłów, które obecnie czekają na recenzję – jest tam kilka świetnych, w tym niesławny Tom Nook sklep.

Obraz zestawu lego Animal Crossing, w tym domu, plaży, stołu warsztatowego i rzeki.

Możesz zaprojektować swoją wyspę, jak chcesz, w tym zestawie inspirowanym grą, w której projektujesz swoją wyspę, jak chcesz.
TiagoCatarino na temat Lego Ideas

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook