Gry

Microsoft Flight Simulator kosztuje 15 USD w Best Buy

Microsoft jest zawsze popularny Symulator lotu dla komputerów z systemem Windows 10 kosztuje 45 USD w Best Buy, w porównaniu ze zwykłą ceną 60 USD. Możliwe jest zdobycie gry za jedyny miesięczny koszt Game Pass na PC (10 USD miesięcznie po wstępnej ofercie 1 USD), ale ta oferta jest przeznaczona dla osób, które chcą po prostu posiadać grę bez konieczności posiadania innej subskrypcji.

Jeśli przegapiłeś jego wielką premierę, Symulator lotu służył jako relaksujący sposób na ponowne wyobrażenie sobie podróżowania samolotem, ponieważ dla większości z nas to nadal nie jest opłacalne z powodu pandemii koronawirusa. Gra pozwala zobaczyć świat z kokpitu, z fotorealistycznymi lotniskami, rzeczywistymi krajobrazami, a nawet dokładną pogodą, która przypomina, że ​​świat poza domem wciąż istnieje i zobaczymy go kiedyś. Niektórzy nawet przelecieli przez huragan Laura, tak jak to się stało w grze.

Cena, o której wspomniałem powyżej, dotyczy edycji standardowej, ale edycje deluxe i premium deluxe są również tańsze o 15 USD, jeśli chcesz mieć więcej samolotów i większy wybór popularnych lotnisk międzynarodowych.

W innej ofercie dotyczącej gier cyfrowych Best Buy obniża o 10% koszt cyfrowych kart podarunkowych Xbox i Nintendo, umożliwiając Ci uzupełnienie kredytu sklepowego po obniżkę. Na przykład karta podarunkowa Xbox o wartości 100 USD kosztuje teraz 90 USD. E-podarunkowe karty podarunkowe Nintendo o wartości 50 USD kosztują dziś 40 USD. Niezależnie od tego, jaką konsolę posiadasz, Ty (lub ktokolwiek ją dostaniesz) możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na następnym zakupie, jeśli doładujesz niektóre z tych kart podarunkowych.

: Chris Welch / The Verge

Wreszcie bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo Pro z aktywną redukcją szumów są nadal tańsze o 100 USD w Amazon. To odpowiada najlepszej cenie, jaką widzieliśmy dla tego modelu. Podobnie jak ostatnio, ta oferta jest zarezerwowana tylko dla kolorów czerwonego, ciemnoniebieskiego i jasnoniebieskiego. Warto zauważyć, że Amazon twierdzi obecnie, że czerwone słuchawki nie zostaną wysłane do połowy listopada, chociaż inne są już gotowe do wysyłki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook