Gry

Microsoft Flight Simulator ma kilka niesamowitych błędów, usterek i wysokich obelisków

Microsoft Flight Simulator przez większość czasu daje oszałamiający realizm, ale czasami zdarza się, że coś idzie nie tak. Gracze na PC w symulowanych samolotach przeszukiwali w tym tygodniu świat i odkryli kilka dość zabawnych usterek.

Największym odkryciem jest gigantyczny wysoki obelisk w Melbourne w Australii. Niezwykle wysoki budynek nie istnieje w rzeczywistości, ale Bing Maps uważa, że ​​gigantyczny obelisk dominuje na niebie północnego Melbourne. Microsoft Flight Simulator wykorzystuje technologię Bing Maps firmy Microsoft – przesyłanie strumieniowe danych bezpośrednio z dwóch petabajtów pamięci w chmurze – więc jest prawdopodobne, że ta konkretna usterka jest oparta na nieprawidłowych danych Bing Maps.

Trochę Symulator lotu gracze byli zwiedzanie obelisku o północy, chcąc uzyskać kilka zdjęć gigantycznej konstrukcji, zanim zostanie nieuchronnie usunięta.

Nie tylko gigantyczne obeliski się nie udają Microsoft Flight Simulator. Gra wykorzystuje technologię generowania proceduralnego opartą na platformie Azure, aby wypełnić wszelkie luki w danych Bing Maps. Punkty orientacyjne i mosty nie mogą być generowane za pomocą sztucznej inteligencji, więc muszą być budowane ręcznie. To sprawia, że ​​niektóre części miast wyglądają trochę dziwnie, jeśli spojrzysz zbyt blisko.

Pałac Buckingham zamienił się w biurowiec.
kraven420 (Reddit)

Symulator lotu gracze odkryli, że Pałac Buckingham, oficjalna londyńska rezydencja brytyjskich monarchów, został przekształcony w biurowiec. Podobnie pomnik Waszyngtona w Waszyngtonie również został przekształcony w wąski wieżowiec.

Na zachodnim wybrzeżu gra wydaje się walczyć z palmami rosnącymi na ulicach południowej Kalifornii. W Symulator lotu zamieniły się w dziwne kanciaste struktury wystające z ziemi jak prehistoryczne zęby rekina.

Symulator lotu gracze się natknęli inne miejsca gdzie obiekty są renderowane prymitywnie, w tym most w Portland, gdzie ciężarówki są przyklejone na boki.

Niektóre usterki mogą wynikać z ustawień przesyłania strumieniowego danych, które wybierają gracze Symulator lotu, chociaż. Jeden z graczy odkrył, że TIAA Bank Field w Jacksonville na Florydzie wygląda tak, jakby było wypełnione trawą z zatopionym budynkiem przypominającym biuro na środku stadionu.

Pole banku TIAA w Microsoft Flight Simulator.

Odwiedziliśmy dziś rano TIAA Bank Field i renderowaliśmy go w całej okazałości z włączonymi wszystkimi ustawieniami przesyłania strumieniowego danych. Jest mało prawdopodobne, że twórcy Asobo Studio Microsoft Flight Simulator, naprawił stadion w mniej niż 24 godziny. Niektóre z wizualnych usterek, których doświadczają ludzie, mogą być związane z łącznością internetową z danymi strumieniowymi używanymi do zasilania Symulator lotulub po prostu dlatego, że gracze nie włączają pełnego pobierania danych podczas konfiguracji gry.

Zakłócenia są bardziej zabawne niż zepsute, i prawdopodobnie nie zauważysz niektórych nieścisłości, chyba że lecisz nisko lub wiesz, ile budynków ma wyglądać w danym mieście lub obszarze. Spędziłem godziny latając po częściach świata, w których nigdy nie byłem Microsoft Flight Simulator. To wciąż niesamowicie realistyczna wirtualna wersja naszej planety, nawet jeśli jakieś gigantyczne obeliski tworzą wirtualny ruch lotniczy nad Australią.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook