GryOprogramowanie

Microsoft i Samsung mają specjalne partnerstwo w zakresie Xbox Game Pass na Androida

Samsung przedstawia dziś swój nowy telefon Galaxy Note 20, a wraz z nim wyjątkowe partnerstwo Xbox Game Pass. Microsoft współpracuje z firmą Samsung, aby udostępnić specjalną wersję aplikacji Xbox Game Pass w sklepie Galaxy Store firmy Samsung. Ta wersja pozwoli graczom Xbox na wymienianie tokenów i dokonywanie zakupów w aplikacji, takich jak kupowanie skórek lub przedmiotów DLC w sklepie Xbox.

Aplikacja Xbox Game Pass dostępna w sklepie Google Play nie obsługuje tego typu zakupów w aplikacji. Oczywiste jest, że Microsoft i Samsung zawarli specjalną umowę, która prawdopodobnie podcina 30 procent, o które prosi Google, aby umożliwić ich wyłączność dla wersji Galaxy Store. Umowa pojawia się tak, jak sugerują plotki, że Google próbuje przekonać Samsunga do promowania własnego Sklepu Play zamiast alternatywy Samsunga.

Oprócz tej aplikacji Xbox Game Pass, Samsung oferuje również pakiet gier dla Galaxy Note 20, który obejmuje trzymiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate i MOGA XP5-X Plus firmy PowerA. Kontroler został stworzony z myślą o strumieniowym przesyłaniu gier (xCloud) w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate i może ładować telefon podczas gry.

Najnowsze partnerstwo Microsoft i Samsunga w ramach Xbox Game Pass opiera się na rosnącej umowie, którą obie firmy ujawniły po raz pierwszy w zeszłym roku. Microsoft i Samsung nawiązały współpracę w celu zbliżenia Androida i Windowsa do Galaxy Note 10 w zeszłym roku, a na początku tego roku ogłosili partnerstwo xCloud. Note 20 jest pierwszym urządzeniem, które skorzysta z tej ściślejszej integracji Xbox Game Pass i rozsądnie jest założyć, że ambicje Microsoftu dotyczące wprowadzenia xCloud na telewizory prawdopodobnie będą dotyczyły Samsunga w pewnym momencie w przyszłości.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook