Różności i nowinki technologia

Microsoft podobno wypuszcza jesienią Surface Pro X 2 z nowym chipem i wariantem kolorystycznym

Microsoft podobno planuje odświeżenie swojego Surface Pro X z procesorem ARM tej jesieni. Windows Central donosi, że Surface Pro X zostanie zaktualizowany w celu uwzględnienia procesora SQ2 firmy Microsoft, który prawdopodobnie będzie oparty na Snapdragon 8cx Gen 2 5G firmy Qualcomm. Nie jest jasne, czy ten odświeżony Surface Pro X będzie zawierał obsługę 5G, ale najnowszy chip Qualcomm obsługuje opcję dołączenia go przez Microsoft.

Mówi się również, że Microsoft pracuje nad nowym wariantem kolorystycznym dla tego zaktualizowanego Surface Pro X, w którym premiera urządzenia byłaby platynowa, typowa dla linii Surface Pro opartych na procesorach Intel. Microsoft wypuścił w zeszłym roku Surface Pro X w kolorze czarnym, z czarną klawiaturą Type Cover. Prawdopodobnie zobaczymy różne kolory klawiatury Type Cover dla tego nowego Surface Pro X, aby uzupełnić nowy wariant platynowy.

Procesor Surface Pro X oparty na architekturze ARM.
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Nie ma plotek o jakimkolwiek projekcie lub znaczących zmianach sprzętowych poza aktualizacją chipa, więc jest prawdopodobne, że Microsoft będzie trzymał się cieńszej i lżejszej konstrukcji, którą wprowadził w zeszłym roku dla Pro X. Sam procesor może pomóc poprawić wydajność Surface Pro X, który zmagał się z tradycyjnymi emulowanymi aplikacjami.

Microsoft prawdopodobnie zorganizuje październikowe wydarzenie Surface, aby przedstawić ten zaktualizowany Surface Pro X, wraz z podobno mniejszym 12,5-calowym laptopem Surface.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook