Nowości

Microsoft publikuje wideo z wydarzenia prasowego Surface Duo z 30 minutami prezentacji

Firma Microsoft opublikowała pełne 35-minutowe wideo z podsumowaniem prasowym Surface Duo, które odbyło się z dziennikarzami na początku tego tygodnia. Microsoft zazwyczaj organizuje osobiste spotkania dotyczące swoich produktów Surface, a tegoroczne spotkanie prasowe było w zasadzie wirtualną wersją wydarzenia Surface.

Panos Panay, szef Microsoft Windows and Devices, omawia wszystko, od tego, jak firma zbudowała Surface Duo, po technologię i wiele więcej. To prawdopodobnie najlepsza jak dotąd demonstracja telefonu Microsoft z Androidem. Microsoft drażni nawet niektóre niezapowiedziane kolorowe obudowy zderzaków Surface Duo w pewnym momencie demonstracji.

Nowe kolory zderzaków Surface Duo.

Microsoft ogłosił Surface Duo, dwuekranowy telefon z Androidem, na początku tego tygodnia. Wyceniony od 1399 dolarów Surface Duo trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 10 września. Microsoft ma nadzieję, że ta nowa forma zmieni produktywność mobilną i zapoczątkuje nową erę dwuekranowych i składanych urządzeń.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook