Różności i nowinki technologia

Microsoft stworzył lodówkę Xbox Series X, którą rozdaje

Microsoft po raz pierwszy ujawnił Xbox Series X prawie rok temu, a internet oszalał i natychmiast porównał go z lodówką. Narodził się mem, a Microsoft przyjął go, aby zapewnić nas wszystkich, że seria X jest w rzeczywistości mniejsza niż lodówka. Microsoft jeszcze bardziej podjął ten mem i stworzył … lodówkę Xbox Series X.

Ta lodówka to replika Xbox Series X w skali 1: 1, mierząca ponad sześć stóp wysokości i waży 400 funtów. Ma nawet logo Xbox z przodu, które świeci się, a dźwięk rozruchu Xbox Series X włącza się, gdy używasz gniazda napędu dysków do otwierania drzwi lodówki. Lodówka w środku świeci na zielono, bo czemu nie.

Snoop Dogg i jego lodówka Xbox Series X.

Chociaż Microsoft wycenia tę lodówkę na 499 USD, taką samą cenę jak Xbox Series X, nie będziesz mógł jej kupić. Zamiast tego Microsoft jest rozdawanie jedna z lodówek Xbox Series X biorących udział w konkursie, a zwycięzca wyłoniony został 4 listopada.

W zeszłym tygodniu Microsoft dostarczył Snoop Doggowi jedną z tych specjalnych lodówek. Raper i gwiazda filmowa od lat jest właścicielem Xboxa, a także irytuje go przestoje w usłudze Xbox Live. Miejmy nadzieję, że lodówka chłodzi jego przekąski, w przeciwnym razie zagrozi, że znowu wyjdzie na PlayStation.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook