NowościOprogramowanie

Microsoft Teams pozwoli Ci teraz korzystać z większej liczby aplikacji roboczych bezpośrednio na spotkaniach

Firma Microsoft wprowadza możliwość integracji popularnych aplikacji w miejscu pracy, takich jak Asana, ze spotkaniami na platformie do współpracy w usłudze Teams. Spotkania zespołu były wcześniej ograniczone do czatów i komunikacji kanałowej, ale teraz użytkownicy mogą zintegrować 20 nowych aplikacji ze swoimi spotkaniami. Na przykład możesz omawiać i modyfikować projekt zbudowany w Asanie z innymi osobami bezpośrednio w ramach spotkania Teams.

Nowe aplikacje do spotkań dołączają do ponad 700 dostępnych już w sklepie Teams App Store, powiedział Microsoft.

Obraz: Microsoft

Firma udostępnia również platformę Power Platform – która zapewnia narzędzia o niskim kodzie do tworzenia i wdrażania aplikacji, chatbotów i przepływów pracy – bezpośrednio w usłudze Teams. Aplikacja Power Apps dla zespołów to studio twórców, w którym użytkownicy mogą zarządzać danymi aplikacji i połączeniami oraz tworzyć i modyfikować interfejsy aplikacji.

Jego aplikacja Power Automate dla zespołów ma projektanta przepływu pracy i szablony, które pomagają użytkownikom zautomatyzować rutynowe zadania, a aplikacja Power Virtual Agents for Teams umożliwia użytkownikom tworzenie i wdrażanie botów o niskiej zawartości kodu oraz zarządzanie nimi.


GIF: Microsoft

Ponadto firma Microsoft udostępnia platformę Dataverse for Teams, niskokodową platformę danych, ogólnie dostępną do użytku w usłudze Teams, aby pomóc administratorom w kontrolowaniu danych używanych do tworzenia aplikacji i innych procesów w usłudze Teams.

Microsoft Teams ma obecnie 115 milionów aktywnych użytkowników dziennie, co stanowi wzrost o ponad 50 procent w porównaniu z zaledwie sześcioma miesiącami. Chociaż Teams jest bardziej konkurentem Slacka, dodał wiele nowych funkcji wideokonferencyjnych, aby wykorzystać liczbę osób pracujących w domu z powodu pandemii, aby lepiej konkurować z Google Meet, Zoom i innymi. Firma Microsoft dodała tryb Razem, który umożliwia uczestnikom siedzenie wirtualnie obok siebie, a także udostępnił więcej aplikacji innych firm do użytku podczas spotkań Teams.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook