Nowości

Microsoft Teams wykorzystuje Zoom dzięki darmowym całodniowym rozmowom wideo w Internecie

Microsoft robi duży nacisk, aby zachęcić fanów Zoom do Microsoft Teams nową opcją całodniowych rozmów wideo, z której można korzystać bezpłatnie. Podczas gdy gigant oprogramowania uruchomił aplikację Microsoft Teams dla konsumentów na urządzeniach mobilnych na początku tego roku, teraz udostępnia funkcje znajomych i rodziny Teams na komputerach stacjonarnych i w Internecie, umożliwiając tworzenie spotkań Microsoft Teams dla maksymalnie 300 znajomych i rodziny, które mogą być bezpłatne przez cały dzień. bezpłatnie.

Nie potrzebujesz konta Microsoft ani aplikacji Microsoft Teams, aby dołączać do rozmów, ponieważ możesz dołączyć za darmo przez przeglądarkę internetową. Microsoft Teams będzie również obsługiwać wyświetlanie do 49 znajomych lub członków rodziny w widoku galerii lub w trybie Razem, który umieszcza Cię obok siebie w środowisku wirtualnym.

Microsoft Teams w sieci Web.

Ponieważ Święto Dziękczynienia jest już za tydzień, jest jasne, że Microsoft pozycjonuje Teams jako sposób na wirtualne łączenie się rodzin podczas pandemii. Jest to szczególnie istotne, ponieważ urzędnicy z Centers for Disease Control and Prevention zalecają, aby ludzie nie podróżowali na Święto Dziękczynienia. Popularność Zoom wzrosła na początku tego roku po tym, jak tysiące ludzi zgromadziło się w usłudze rozmów wideo, aby połączyć się ze współpracownikami, innymi studentami, a nawet przyjaciółmi i rodziną.

Zespoły mogą trochę spóźnić się na imprezę konsumencką, ale przy długim 24-godzinnym limicie długości spotkań i łatwej w użyciu aplikacji internetowej nagle wygląda na to, że Microsoft oferuje najlepszy sposób (dopóki nie nałoży ograniczeń) na łączenie się ze znajomymi i rodzina bezpłatnie. Zoom ma swój własny limit 40 minut, który firma tymczasowo zniesie na Święto Dziękczynienia, a inni konkurenci, tacy jak Google Meet (limit 60 minut) i Cisco Webex (limit 50 minut), również mają podobne ograniczenia.

Aby rozpocząć spotkanie jako gospodarz spotkania, wystarczy odwiedzić nowe łącze internetowe Microsoft Teams i zalogować się przy użyciu konta Microsoft. Po utworzeniu spotkania wideo możesz po prostu udostępnić łącze znajomym i rodzinie, a oni będą mogli bezpłatnie dołączyć przez Internet bez konieczności posiadania konta Microsoft.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook